نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

اخبار بانک های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از بانک توسعه تعاون

دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار استان البرز

10 مهر 1398 کد خبر: 3698

 

مدیرعامل بانک توسعه تعاون به همراه معاونت تعاون وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، عضوهیات مدیره بانک و مدیریت شعب استان البرز به‌منظور بررسی ظرفیت‌های بخش تعاون با استاندار البرز دیدار و گفتگو کردند.

دکتر شهبازی استاندار استان البرز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد بانک توسعه تعاون در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و کسب رتبه اول این بانک در بین سایر بانک‌های عامل خاطرنشان کرد: مجموعه عملکرد بانک به‌ویژه در پرداخت تسهیلات اعتباری به دلیل سیاست‌گذاری صحیح و اجرای مناسب و منطبق باسیاست‌ها در سطح استان می‌باشد.

وی با اشاره به وجود شهرک‌های صنعتی و ظرفیت‌های اشتغال‌زایی مناسب این استان به دلیل هم‌جواری با استان تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی در استان البرز وجود دارد که می‌توان با استفاده از تلفیق این ظرفیت‌ها با بخش تعاون آن را دوچندان نمود.

حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون نیز در این نشست با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون استان البرز از ابتدای سال تاکنون 3000 میلیارد ریال تسهیلات به تعاونی‌ها در بخش‌های مختلف پرداخت‌نموده است خاطرنشان کرد: استان البرز با پرداخت 250 میلیارد ریال فقط در حوزه اشتغال پایدار روستایی و فراگیر توانسته است میزان اشتغال‌زایی مناسبی را جهت جوانان این استان فراهم آورد.

مدیرعامل بانک بابیان این مطلب که استان البرز ۲.۲ درصد شعب، ۳.۳ درصد نیروی انسانی، ۵ درصد شبکه خودپرداز و ۲.۳ درصد دستگاه‌های پایانه فروش بانک توسعه تعاون را در اختیار داشته است افزود: این استان با این ظرفیت و امکانات ۳ درصد منابع سپرده‌ای و ۴ درصد صدور ضمانت‌نامه بانک توسعه تعاون را به عهده گرفته است که این نشان از عملکرد مثبت این استان به شمارمی آید.

شایان‌ذکر است در ادامه این سفر بازدید از مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور استان البرز و شرکت تعاونی تولیدی و تحقیقاتی و پژوهشی پرورش زالو طبی هیرو اسوه البرز انجام شد.

 

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir