نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

اخبار بانک های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از بانک توسعه تعاون

عملکرد بانک توسعه تعاون در استان کرمانشاه مبتنی بر انجام تکالیف دولتی بوده است

10 مهر 1398 کد خبر: 3706

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: عملکرد این بانک در استان کرمانشاه مبتنی بر انجام تکالیف دولتی بوده است

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان کرمانشاه که عصر امروز به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال 98 در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد گفت: عملکرد مدیریت شعب استان کرمانشاه با توجه به موضوع جبران خسارات زلزله و سیل از دو بعد انجام به تکالیف دولتی و عملیات توسعه‌ای قابل‌بررسی است.

عصارزاده افزود: این استان در سال ۹۷ به میزان ۲۰۷۷ میلیارد ریال و در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری به مبلغ ۹۶۴ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت‌نموده است. وی خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون در استان کرمانشاه به میزان ۱۶۸۴ میلیارد ریال تسهیلات در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری پرداخت‌نموده است.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون عملکرد همکاران استان کرمانشاه در رسیدگی به پرونده‌های اعتباری مربوط به جبران خسارات زلزله و سیل را قابل‌توجه عنوان نمود.

در این جلسه مسعود کسانی مدیر شعب استان کرمانشاه عملکرد استان در انجام پرونده‌های مرتبط با تکالیف دولتی را تشریح نمود و برنامه و عملکرد استان را در پیشبرد فعالیت‌های بانکی اعلام نمود.

همچنین حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه و مدیران ستادی حاضر در جلسه راهکارها و پیشنهادهای تخصصی را در بهبود عملکرد استان کرمانشاه ارائه نمودند.

 

  

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir