نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

اخبار بانک های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از بانک توسعه تعاون

خدمات بانک توسعه تعاون به تعاونی‌ها و صنایع ملی مستقر در استان هرمزگان در حال افزایش است

15 مهر 1398 کد خبر: 3766

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: خدمات بانک توسعه تعاون به صنایع ملی مستقر در استان هرمزگان افزایش می‌یابد

عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان هرمزگان که به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال 98 در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد گفت: استان هرمزگان به دلیل وجود مناطق آزاد کیش و قشم از رونق تجاری و گردشگری برخوردار بوده است و همچنین با توجه به مجاورت با میادین نفتی و گازی، صنایع پایین دستی این حوزه‌ها در استان راه اندازی گردیده‌اند.

نجفی افزود: خدمات بانکداری شرکتی، صدور ضمانت‌نامه، ارائه محصولات ویژه اختصاصی و امضای تفاهم نامه از مهم‌ترین سرفصل‌های همکاری با صنایع بزرگ استان می‌باشد و همچنین جمعیت نیروی کار حاضر در استان قابلیت بهره‌گیری از خدمات خرد بانکی را دارا هستند.

نجفی خاطر نشان کرد: استان هرمزگان با کسب سهم ۱۵درصدی استفاده از طرح رونق از کل شعب بانک، کارنامه‌ای قابل قبول در بهره‌گیری از محصولات بانک رقم زده است. وی خاطر نشان کرد سرانه پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون به ازای هر شعبه در استان به میزان ۲۴۲میلیارد ریال بوده است که از متوسط شبکه بانکهای استان ۱۵درصد بالاتر می‌باشد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: ۲.۵درصد امکانات شعبه‌ای، نیروی انسانی و خودپرداز بانک در استان هرمزگان بکار گرفته‌شده که ماحصل آن کسب سهم ۲.۵درصدی تجهیز منابع و سهم ۳درصدی صدور ضمانت‌نامه به نسبت کل شعب بانک می‌باشد.

گفتنی است در این جلسه حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه، محمد ذوالفقاری مدیر امور مالی، احمد محمدی مدیر امور شعب و امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک توسعه تعاون ابعاد تخصصی عملکرد بانک در استان هرمزگان را بررسی نمودند و عنایت اله خدا کرم پور مدیر امور شعب استان هرمزگان، معاونین استان و روسای شعب توضیحاتی در خصوص برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

 

  

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir