نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

اخبار بانک های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
یادداشت های من، یادآوری یادداشت ها و هر آنچه که برای شما مهم است

به نقل از بانک توسعه تعاون

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به خراسان جنوبی، از طرح‌های اشتغالزای شهرستان سرایان بازدید کرد

16 مهر 1398 کد خبر: 3793

در این بازدید شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده مردم فردوس، بشرویه، سرایان و طبس در مجلس شورای اسلامی و مقامات استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند و از طرح‌های توسعه واحد پرورش شترمرغ پرواری، پرورش و فرآوری طیور و زنبورعسل، مجتمع گلخانه‌ای شهرستان سرایان و کارخانه تولید پودر بنتونیت مورد بازدید قرار گرفت.

مهدیان در این بازدید گفت: مجتمع گلخانه‌ای شهرستان سرایان با اعتباری بالغ‌بر 120 میلیارد ریال با اشتغال‌زایی مستقیم 100 نفر از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری بانک توسعه تعاون در حال احداث می‌باشد و این گلخانه قابلیت سطح کشت بالغ‌بر 55 هکتار را دارد.

در ادامه سفر مهدیان از کارخانه تولید پودر بنتونیت نیز بازدید به عمل آمد. مهدیان در این بازدید اظهار کرد ‌؛ این کارخانه با اخذ 27 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون احداث‌شده است و توانسته است برای 19 نفر اشتغال‌زایی داشته باشد. همچین مهدیان ظرفیت تولید سالانه این کارخانه را 300 هزار تن عنوان نمود.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون هدف از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی و عشایری را ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و رفع محرومیت زایی و کاهش مهاجرت از روستاها عنوان نمود و ابراز کرد این تسهیلات باعث توسعه و رونق اقتصادی و تولیدی آن‌ها خواهد شد.

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این بازدید گفت: از کل منابع ابلاغ‌شده در حال حاضر، بیش از 9514 میلیارد تومان یعنی 83 درصد پرداخت‌شده است.

وی همچنین توفیقات حاصله این طرح‌ها را نشات گرفته از حمایت‌ها و همراهی موسسات مالی و اعتباری عنوان نمود و از همراهی بانک توسعه تعاون تا این مرحله نیز تشکر و قدردانی کرد. البته عملکرد پرداخت به بخش‌های اقتصادی (دستگاه‌های اجرایی بر اساس آخرین اطلاعات) بیش از 113 درصد می‌باشد و به همین دلیل در برخی از استان‌ها با مشکل محدودیت منابع برای طرح‌های سرمایه‌گذاری مواجه شدیم و راه آن را نیز پیدا کردیم

 

  

 

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir