نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

سامانه جامع روابط كار دريوم الله 22 بهمن با 22 خدمت آغار به كار مي كند
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سامانه جامع روابط كار دريوم الله 22 بهمن با 22 خدمت آغار به كار مي كند

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115385

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان كرمانشاه حاتم شاكرمي معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در رأس هيأتي مركب از مديران كل حوزه روابط كار وارد استان كرمانشاه شد و در بدو ورود با مهندس بازوند استاندار كرمانشاه ديدار كوتاهي داشت.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با معاون وزیر و مدیران کل ستادی همراه ایشان و آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان ابتدا گزارش عملکردی مبسوطی در حوزه معاونت روابط از جمله اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری، روابط کار و تشکل های کارگری و کارفرمایی را ارائه نمود.

حسن عزیزی در این نشست، عنوان کرد: 16 شعبه هیات تشخیص و 10 شعبه حل اختلاف در استان بیش از 3150 رأی از تعداد 4000 درخواست رسیدگی به اختلافات کارگری و کارفرمایی را صادر نموده اند و خوشبختانه در این راستا بیش از 35 درصد آراء به صورت سازشی بوده است.

ایشان در خصوص عملکرد  و تعداد  تشکل های کارگری و کارفرمایی نیز اظهار کرد: تعداد 286 تشکل کارگری و کارفرمایی از جمله انجمن های صنفی، شوراهای اسلامی کار و کانون های مرتبط در راستای انجام وظایف وزارت در فصل ششم قانون کار در پیشبرد راهبرهای اساسی کشور در استان فعال هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه همچنین در خصوص عملکرد اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری، گفت: در راستای صیانت از نیروی کار و حمایت از مشاغل موجود با هماهنگی های لازم با دستگاه های اجرای متولی از قبیل سازمان تامین اجتماعی خوشبختانه میزان حقوق های معوقه کارگری در سال جاری کاهش یافته است.

حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست، عنوان نمود: استان کرمانشاه با توجه به ظرفیت کارشناسی در حوزه روابط کار از استانهای پایلوت در زمینه راه اندازی سامانه جامع روابط کار انتخاب شده و ان شاالله در یوم الله 22 بهمن این سامانه با 22 خدمت آغاز به کار می کند.

ایشان در ادامه سخنان خود اظهار نمود: در اجرای سامانه جامع روابط کار و ارائه خدمات الکترونیک به جامع هدف و در راستای دولت الکترونیک که یک وظیفه قانونی است استان کرمانشاه از استانهای برتر کشور می باشد.

گفتنی است: فرزاد یوسفی مدیرکل تشکل های های کارگری و کارفرمایی، مسعود بابایی مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت و روسای ادارات ستادی اداره کل در این نشست مسائل حوزه خود را تشریح نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین