نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری فارس

طرح پژوهش ناباروری در گلستان اجرایی می‌شود

20 آبان 1398 کد خبر: 538965

سراج‌الدین عارف‌نیا صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: طرح پژوهش ناباروری در گلستان همزمان در سراسر کشور اجرایی می‌شود و این طرح از 18 آبان آغاز و تا تاریخ 18 آذر ادامه خواهد داشت.

* طرح پژوهش ناباروری با حضور 10 تیم در گلستان اجرایی می‌شود

وی با بیان اینکه طرح پژوهش ناباروری با حضور 10 تیم در گلستان اجرایی می‌شود، تصریح کرد: طرح پژوهش ناباروری با حضور 10 تیم از روز گذشته در چهار شهرستان استان گلستان اجرایی شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان ابراز کرد: در این طرح قرار است 10 تیم از سطح استان گلستان در  شهرستان‌های گرگان، کردکوی، بندرترکمن و علی‌آبادکتول برای خانوارها مراجعه کنند و این افراد پرسش‌نامه‌ و کارتی که در اختیار دارند مشخصات بهداشتی‌شان نیز بر روی کارت ذکر شده است.

عارف‌نیا خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی استان گلستان 99 خوشه را درنظر گرفت که برای هر خوشه 10 خانوار را پیش‌بینی کردیم که بالغ بر 990 نفر در استان گلستان نمونه‌گری و پرسش‌گری انجام خواهد شد که امیدواریم بتوانیم با آماری که از آن استخراج می‌کنیم برای مشکلات ناباروری، دلایل ناباروری و تاثیر آن بر جمعیت اقدامات لازم را انجام دهیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان خاطرنشان کرد: گروه هدف ما در این طرح زنان 15 سال الی 49 سال را دربر می‌گیرد که حداقل یکبار ازدواج کردند و یکسال از ازدواج آنها گذشته باشد.

انتهای پیام/83019

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir