نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری مهر

پروژه بزرگ گازرسانی به شهرک صنعتی اشکذر افتتاح شد

20 آبان 1398 کد خبر: 538973

یزد ـ پروژه بزرگ گازرسانی به شهرک صنعتی اشکذر امروز با حضور وزیر نفت و به دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه شورای اداری یزد افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر، بیژن نامدار زنگنه امشب در ارتباط ویدئویی با جلسه شورای اداری استان یزد که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: استان یزد از نظر گازرسانی یک استان سبز است و ۹۸ درصد جمعیت استان یزد به صورت مستقیم از گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰۰ درصد شهرها و ۹۰ درصد روستاهای یزد از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند و میزان برخورداری روستاهای استان یزد از گاز طبیعی به زودی از ۹۷ درصد می‌گذرد.

وزیر نفت با بیان اینکه امسال ۱۹۴ میلیارد تومان در گازرسانی روستایی هزینه شده است، تصریح کرد: ۱۲ کیلومتر خط انتقال اختصاصی برای پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی اشکذر ایجاد شده است.

زنگنه از انجام ۳۵ میلیارد تومان هزینه در این پروژه خبر داد و افزود: در حال حاضر این شهرک صنعتی کمتر از یک سوم ظرفیت خود را پوشش می‌دهد و می‌تواند تا سه برابر این میزان را پوشش دهد و در زمینه گاز مشکلی نداشته باشد.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ایران هم در مراسم افتتاح طرح‌های گازرسانی یزد اظهار داشت: طرح عظیم توربین کمپروسور که امروز بعد از ظهر افتتاح شد جزو کار عظیم اقتصاد دانش محور است و کار پرافتخاری برای کشور به حساب می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: در مسئله گازرسانی هم از وزارت نفت تشکر می‌کنیم که کار بزرگ و عظیمی در سطح کشور در حال انجام است.

رئیس جمهور ادامه داد: این که در استان یزد ۹۸ درصد مردم از لوله کشی گاز استفاده می‌کنند کار بسیار بزرگ و عظیمی است که صورت گرفته است.

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir