نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

درصدد هستیم خوی منطقه آزاد تجاری مستقل داشته باشد
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری ایسنا

درصدد هستیم خوی منطقه آزاد تجاری مستقل داشته باشد

3 خرداد 1399 کد خبر: 13993105185

منتخب مردم خوی و چایپاره در مجلس یازدهم تکمیل پایانه و جاده خوی - رازی را از اولویت های مهم کاری عنوان کرد.
درصدد هستیم خوی منطقه آزاد تجاری مستقل داشته باشد

ایسنا/آذربایجان غربی منتخب مردم خوی و چایپاره در مجلس یازدهم تکمیل پایانه و جاده خوی - رازی را از اولویت های مهم کاری عنوان کرد.

عادل نجف زاده شامگاه ۳خرداد در نشست خبری با اصحاب رسانه در خوی، تکمیل پایانه و جاده خوی - رازی را از اولویت مهم کاری عنوان کرد و گفت:  قطعه دوم به زودی بدست پیمانکار سپرده خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیمانکار قبلی در تکمیل این جاده تخلف کرده بود و باتوجه به اینکه از زمان اجرای پروژه ۴۰ درصد گذشته ولی جاده فقط ۱۱درصد پیشرفت فیزیکی داشت، افزود: پیمانکار خلع ید شد و از پیمانکار دیگری جایگزین شد.

منتخب مردم خوی و چایپاره در مجلس یازدهم با بیان اینکه با مدیرانی که مانع جذب سرمایه گذار شوند،برخورد می شود،اظهار کرد: در حوزه جذب سرمایه گذار مدیران مانع تراشی در سطح شهرستان وجود دارند که متاسفانه موجب شده هر روز به تعداد بیکاران افزوه شود که لازم است سطح مدیریتی در تمامی جوانب را ارتقا دهیم.

وی بااشاره به تعدا بیکاران حوزه انتخابیه خود افزود: نزدیک به ۳۰ هزار نفر بیکار در سطح دو شهرستان خوی و چایپاره وجود دارد.
 
وی مشکل آب را از مشکلات عمده و اولویت دار خوی عنوان کرد و بابیان اینکه در خوی تا عمق ۱۸۶ متری زمین آب پیدا نمی شود ،گفت : با اقدامات و پیگیری های انجام شده قرار شده تا طی ۶ ماه مطالعه و مکان یابی سد در شهرستان به اتمام برسد.

به گزارش ایسنا، وی داشتن منطقه مستقل آزاد تجاری را حق خوی دانست و گفت: درصدد هستیم خوی منطقه آزاد تجاری مستقل داشته و چایپاره نیز بخاطر نزدیکی به منطقه آزاد تجاری ماکو ملحق شود.

منتخب مردم خوی و چایپاره در مجلس یازدهم اتحاد ،وفاق و همدلی را رمز موفقیت و توسعه عنوان کرد و گفت : با شایسته سالاری و ایجاد اعتماد می شود حلقه های مفقوده جامعه در بخش های اشتغال و تولید پیدا و ترمیم کرد.

وی ادامه داد : رسانه ها چشمان تیز بین جامعه هستند و انتظار دارم رسانه ها در بخش انعکاس مشکلات مردم و جامعه به رسالت خودشان عمل کنند.


انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین