نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: مقدمات بازگشت «رادولوویچ» فراهم شده/ مطالبات ورزشکاران بر اساس اولویت‌ پرداخت می‌شود
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری تسنیم

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: مقدمات بازگشت «رادولوویچ» فراهم شده/ مطالبات ورزشکاران بر اساس اولویت‌ پرداخت می‌شود

3 خرداد 1399 کد خبر: 13993105203

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن نبود پرواز را دلیل تأخیر رادولوویچ در بازگشت به ایران دانست و گفت: مقدمات بازرگشت رادولوویچ فراهم شده است اما به دلیل مشکلات موجود در خطوط هوایی، زمان بازگشت او هنوز مشخص نبوده و عوامل باشگاه تلاش می‌کنند هرچه زودتر بازگردد.
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: مقدمات بازگشت «رادولوویچ» فراهم شده/ مطالبات ورزشکاران بر اساس اولویت‌ پرداخت می‌شود سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن نبود پرواز را دلیل تأخیر رادولوویچ در بازگشت به ایران دانست و گفت: مقدمات بازرگشت رادولوویچ فراهم شده است اما به دلیل مشکلات موجود در خطوط هوایی، زمان بازگشت او هنوز مشخص نبوده و عوامل باشگاه تلاش می‌کنند هرچه زودتر بازگردد.
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: مقدمات بازگشت «رادولوویچ» فراهم شده/ مطالبات ورزشکاران بر اساس اولویت‌ پرداخت می‌شود
- اخبار استانها -

احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، نبود پرواز را دلیل اصلی تأخیر سرمربی ذوب‌آهن در بازگشت به ایران دانست و اظهار داشت: مقدمات بازگشت رادولوویچ فراهم شده است اما به دلیل مشکلات موجود در خطوط هوایی، زمان بازگشت وی هنوز مشخص نبوده و عوامل باشگاه در حال تلاش هستند تا هرچه زودتر رادولوویچ بازگردد.

وی شائبه‌های به وجود آمده درباره عدم تمایل رادولوویچ به همکاری با ذوب‌آهن و عدم بازگشت او را تکذیب کرد و گفت: چنین چیزی را از بازنگشتن رادولوویچ برداشت نکرده‌ و هیچ مشکلی با او نداشته‌ایم و خود رادولوویچ نیز چیزی در این مورد به باشگاه اعلام نکرده است. حقوق رادولوویچ به طور مرتب پرداخت شده و تنها معضل موجود بر سر راه بازگشت او، ویروس کرونا و مختل بودن شرایط پروازها است که در حال پیگیری برای رفع آن هستیم.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن افزود: تمرینات تیم از روز شنبه شروع شده و مربیان و کمک‌مربیان رادولوویچ در تمرین حضور دارند و هیچ مشکلی برای آماده‌سازی تیم وجود ندارد.

وی در پاسخ به اینکه باشگاه ذوب‌آهن چه تمهیداتی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده است، گفت: باشگاه ذوب‌آهن با دقت کامل تمام موارد پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و سازمان لیگ برای آغاز تمرینات و برگزاری بازی‌ها را انجام خواهد داد تا امنیت بازیکنان، کادر فنی، داوران و همه دست‌اندکاران برگزاری مسابقات تأمین شود.

جمشیدی با اشاره تمهیدات باشگاه ذوب‌آهن برای شروع تمرینات تیم فوتبال، خاطرنشان کرد: هیئت مدیره به سرپرست تیم دستورات لازم را داده و او نیز در حال فراهم آوردن شرایط است. قطعاً تمام موارد بهداشتی درخواستی ستاد مقابله با کرونا در تمرینات انجام خواهد شد و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

نژادمهدی: در این سه ماه خیلی از بازیکنان به صورت دسته‌جمعی تمرین کردند/ از حضور نویدکیا در ذوب‌آهن بی‌خبرم
سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن: بازگشت رادولوویچ تا چند روز آینده مقدور نیست/ آغاز تمرینات از شنبه
اصفهان| بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن تست کرونا دادند + عکس

وی در ادامه از به تعویق افتادن جلسات هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به پس از عید فطر خبر داد و تصریح کرد: اعضای هیئت مدیره باشگاه قرار بود در چند روز گذشته جلسه‌ای برگزار کرده و شرایط کلی باشگاه را بررسی نمایند اما مقدمات این امر فراهم نشد و جلسه به بعد از تعطیلات عید فطر موکول شد.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص زمان و نحوه پرداخت مطالبات بازیکنان تیم‌های غیرفوتبالی این باشگاه، گفت: مدیرعامل، هیئت مدیره و مدیر امور مالی برنامه‌ریزی دقیقی برای پرداخت مطالبات همه‌ بازیکنان ذوب‌آهن در رشته‌های مختلف، انجام دادند و مبالغی که از سال‌های گذشته باقی مانده بود پرداخت شده و بر اساس اولویت رشته‌های مختلف، مطلبات بازیکنان در حال پرداخت است. همه‌ بازیکنان ذوب‌آهن با شرایط موجود آشنایی داشته و شرایط باشگاه را درک کرده‌اند و در حد توان باشگاه قراردادها پرداخت شده است. امسال در سایر رشته‌های غیرفوتبالی ذوب‌آهن، حدود 50 درصد قراردادها پرداخت شده و مابقی مطالبات هم به مرور پرداخت خواهد شد.

‌وی خاطرنشان کرد: بعد از عید فطر در اولین جلسه هیئت مدیره، درباره تیم‌های مختلف باشگاه و اولویت‌بندی‌ها صحبت خواهد شد. متاسفانه شیوع کرونا تمامی امور و مسائل باشگاه‌های ورزشی را بهم ریخته و در شرایط فعلی، اولویت باشگاه ایجاد تمهیدات لازم برای شروع تمرینات تیم فوتبال است تا زمان برگزاری مسابقات، هیچ‌گونه کم و کاستی وجود نداشته باشد. در حال حاضر تمرکز باشگاه روی اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی است وگرنه امور باشگاه بر اساس جدول زمان‌بندی مدیریت در حال پیشبرد است.

جمشیدی گفت: از زمان انتضاب جواد محمدی به عنوان مدیرعامل باشگاه، برنامه‌ریزی جدیدی صورت گرفته و اولویت‌بندی‌ها مشخص شده است و امور باشگاه بر اساس آن پیش می‌رود، اما شیوع کرونا تعاملات و امور باشگاه را تحت تاثیر گذاشته و باعث شد تا بر اموری که نیازمند سرمایه‌گذاری و توجه بیشتری بودند، تمرکز کافی وجود نداشته باشد. البته این معضل مختص به باشگاه ذوب‌آهن نبوده و همه باشگاه‌ها به همین شکل دچار مشکل شدند اما با آغاز فعالیت‌های ورزشی قطعاً امور همه رشته‌های فعال باشگاه بر اساس برنامه‌ریزی قبلی پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/170/ف

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین