نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

عيد سعيد فطر گرامي باد
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

عيد سعيد فطر گرامي باد

3 خرداد 1399 کد خبر: 13993105206

سرپرست اداره كل فرهنگ وارشاد اسلامي كردستان طي پيامي عيد سعيد فطر را به جامعه فرهنگ, هنر , رسانه و فعالان قرآني تبريك وتهنيت گفت

به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان, عبیدالله رستمی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در این پیام تبریک  اینچنین گفت:

«روزه باعث تهذیب نفس و تقویت تقوا و نور ایمان می شود و قلب و دل آدمی را برای دریافت بهره های معنوی آماده می گرداند, به حقیقت رنج گرسنگی از رنج های دیگر پاکیزه تر و در روحیه آدمی دارای تاثیر شگرفی است به ویژه اینکه در گرسنگی فواید وفضایل بسیار وجود دارد.

روزه، تنها وسیله پر قدرت و فعالی است که می‌تواند تسلّط روح را بر جسم به وجود آورد به نحوی که انسان زمام نفسش را در اختیار داشته باشد، و از اسارت تمایلات مادی رهایی یابد. روزه‌داری، فلسفه و حکمت فراوان دارد، بدون تردید دوایی است شفابخش که برای بیشتر مرض‌های روحی و اجتماعی، حفظ بهداشت و صحت بدن فواید زیادی دارد.

عید فطر به همراه عید قربان دو عید بزرگ مسلمانان جهان است, ضمن تبریک و تهنیت عید سعید فطر به مردم کردستان به ویژه اصحاب فرهنگ, هنر, رسانه و فعالان قرآنی , امیدوارم در سایه ظل پروردگار, بلای شوم ویروس کرونا که موجب تعطیلی بسیار از برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و هنری شده است را از سر مردم ایران کوتاه شود.» 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین