نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

فعالان فرهنگي و هنرمندان طرح هاي نوين در مبارزه با بيماري كرونا ارائه كنند
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

فعالان فرهنگي و هنرمندان طرح هاي نوين در مبارزه با بيماري كرونا ارائه كنند

4 خرداد 1399 کد خبر: 13993105554

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي هنديجان از فعالان فرهنگي،هنرمندان و اعضاي شوراي فرهنگ عمومي درخواست كرد در شرايط بحراني شيوع ويروس كرونا، طرح هاي نوين خود را در مبارزه با اين ويروس به دبيرخانه شورا ارائه كنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مسعود میرزاپور در دومین نشست شورای فرهنگ عمومی هندیجان در دفتر امام جمعه این شهرستان ضمن تقدیر از اعضای شورای فرهنگ عمومی در به بار نشستن مصوبات جلسه قبل این شورا در خصوص کمک های مومنانه و طرح مواسات و همدلی گفت: شهرستان هندیجان از شهرهای پیشرو در اجرای طرح مواسات و کمک‌های مومنانه در سطح استان بوده است.

وی افزود: بیش از ۱۰ مصوبه در خصوص طرح مواسات در جلسه اول شورای فرهنگ عمومی سال 1399 اجرایی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان از فعالان فرهنگی، هنرمندان و اعضای شورای فرهنگ عمومی درخواست کرد تا در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا،طرح های نوین خود را جهت تحقق شعار در خانه بمانیم به منظور کنترل مخرب ترین بیماری قرن به دبیرخانه شورا ارائه نمایند.

امام جمعه شهرستان هندیجان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت: در بیان منزلت و شکوه این ماه گرانسنگ همین بس که در قرآن کریم به تنها ماهی که اشاره شده همین ماه مبارک است.

حجت الاسلام سید عبدالحمید حسینی افزود: ماه رمضان تنها ماهی است که بندگان خدا می توانند با درک کامل و بهره مندی از فیوضات آن مشمول عفو و رحمت الهی قرار گیرند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی هندیجان با اشاره به روز جهانی قدس و عید سعید فطر اظهار داشت: به فرموده ی رهبر فرزانه انقلاب، انشاء ا.. رژیم صهیونیستی اسرائیل، بیست سال آینده را به چشم نخواهد دید.

وی تصریح کرد: اتحاد جهان اسلام در عصر حاضر حکایت از زوال این رژیم جعلی دارد و به یاری خداوند خون شهیدان محور مقاومت از جمله شهید حاج قاسم‌سلیمانی پایمال نخواهد شد.

از مصوبات مهم این جلسه، تشریح و تبیین چشم‌انداز برنامه‌های فرهنگی سال 1399 مشتمل بر تشکیل دبیرخانه همایش دریانوردان کهن و تجار بین المللی و تشکیل دبیرخانه همایش صیادان، به منظور برگزاری جشنواره فیلم،عکس،اسناد تصاویر و آثار تاریخی دریانوردی در هندیجان و تقدیر از صیادان و لنجداران نمونه بود.

همچنین مصوباتی در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به تصویب رسید که تاکید گردید سران طوایف بیانیه‌هایی برای جلوگیری از تجمعات مردمی به مناسبت عید فطر در فضای مجازی صادر نمایند و برگزاری نماز عید فطر هم منوط به ابلاغ دستورالعمل از سوی مراجع ذیربط کشوری شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین