نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

بيش از 300 اثر به جشنواره ملي ذكر رسيده است
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

بيش از 300 اثر به جشنواره ملي ذكر رسيده است

4 خرداد 1399 کد خبر: 13993105589

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان گفت: بيش از 300 اثر به جشنواره ملي مجازي شعر و داستان «ذكر» رسيده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از انتشار فراخوان جشنواره به صورت مجازی، بیش از 300 اثر از 25 استان سراسر کشور از 130 شاعر و نویسنده در دو بخش شعر و داستان به دبیرخانه جشنواره ملی ذکر رسید.

وی افزود: جشنواره ملی ذکر به همت شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر، با هدف ترویج بیش از پیش فریضه نماز و توجه به ادبیات آیینی و دینی در رشته‌های شعر و داستان کوتاه (حداکثر ۱۵۰۰ کلمه) برگزار شده است.

جوروند با اشاره به پایان مهلت ارسال اثر به جشنواره ادامه داد: مهلت ارسال اثر تا 31 اردیبهشت بود که داوری آثار پس از آن آغاز شد و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره متعاقباً اعلام می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان استقبال از جشنواره را در کمتر از یکماه چشمگیر عنوان کرد و گفت: اختتامیه جشنواره یا به صورت زنده از صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس zekr.99 پخش می شود و یا در قالب یک کلیپ ضبط شده در  صفحه جشنواره قرار داده می شود.

وی بیان کرد: علاقه مندان و شرکت کنندگان تمام اطلاعات و اخبار مربوط به جشنواره را از این پس می توانند در صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس zekr.99 مشاهده کنند.

جوروند یادآور شد: رویدادهای بی شماری در حوزه های مختلف فرهنگی،هنری،ادبی،قرآنی و دینی در ایام شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی با هدف حمایت از پویش های هنر در خانه و در خانه بمانیم برگزار شده و یا در حال برگزاری می باشد و سعی ما بر این استوار است تا چراغ فرهنگ و هنر و ادب در این شرایط به خاطر مردم هم چنان روشن باقی بماند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین