نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

توزیع ۲ هزار پُرس غذا توسط گروه جهادی هیئت بوتراب(ع)
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری ایکنا

توزیع ۲ هزار پُرس غذا توسط گروه جهادی هیئت بوتراب(ع)

4 خرداد 1399 کد خبر: 13993105591

مسئول گروه جهادی هیئت بوتراب(ع) منطقه ماسور با اشاره به توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی و دو هزار پرس غذا بین محرومان این منطقه به شکل هدفمند، گفت: فعالیت‌های گروه جهادی هیئت بوتراب در ۶ مرحله انجام شد.

توزیع ۲ هزار پُرس غذا توسط گروه جهادی هیئت بوتراب(ع)هادی اسدی، مسئول گروه جهادی هیئت بوترات(ع) منطقه ماسور خرم‌آباد در گفت‌وگو با ایکنا لرستان، با اشاره به فعالیت‌های این گروه در طول ماه مبارک رمضان، اظهارکرد: پس‌از صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص رزمایش مواسات گروه جهادی هیئت فرهنگی مذهبی بوتراب(ع) منطقه ماسور در شش مرحله اقدام به توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی بین فقرا و نیازمندان این منطقه کرده است.
وی با ذکر این مطلب که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی‌بر رزمایش کمک مومنانه، توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان به‌صورت هدفمند و شناسایی شده انجام شده است، خاطرنشان کرد: در سه مرحله طبخ، بسته‌بندی و توزیع غذای گرم و در سه مرحله دیگر بسته‌های معیشتی به‌صورت مواد غذایی خشک بین نیازمندان و محرومان منطقه ماسور توزیع شد.
اسدی به طبخ و توزیع سه هزار پُرس غذا به شکل کاملا بهداشتی و بسته‌بندی شده در سه مرحله توسط گروه جهادی فرهنگی و مذهبی بوتراب اشاره کرد و گفت: مضاف بر این طی سه مرحله ۴۰۰ بسته غذایی بین فقرا و نیازمندان به‌صورت هدفمند توزیع شده است این در حالی‌است که آخرین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی در آخرین روز از ماه مبارک رمضان انجام شد.
مسئول گروه جهادی هیئت بوترات(ع) با تاکید بر این‌که تمام کمک‌های جمع‌آوری شده و توزیع آن، به‌صورت کاملا مردمی بوده است، افزود: از دیگر فعالیت‌های گروه جهادی هیئت بوتراب(ع) در شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا می‌توان به توزیع رایگان بیش‌از ۱۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده اشاره کرد.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین