نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

۴۵۰۰ فرصت شغلي با احياي واحدهاي راكد در زنجان ايجاد شد
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...

کاریکاتور

Please Wait...

اینفوگراف

Please Wait...

ویدئو

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

۴۵۰۰ فرصت شغلي با احياي واحدهاي راكد در زنجان ايجاد شد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114435

مديرتعاون، كار و رفاه اجتماعي استان زنجان گفت: با بازگشت ۱۳ واحد توليدي و صنعتي راكد به چرخه فعاليت، بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ فرصت شغلي در اين استان احيا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در هشتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی که با حضور مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیا و عشایر در محل صندوق بازنشستگی کشوری برگزار گردید ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر  عنوان کرد: با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه در سه چهار سال اخیر هیچ واحد تولیدی در استان زنجان تعطیل نشده است بلکه ۱۳ واحد تولیدی و صنعتی نیز با پی گیری های مدیریت استان، به چرخه فعالیت بازگشته اند.

یوسفی با بیان اینکه برای تحقق شعار سال، تمرکز بر رونق تولید و نگاه ویژه به واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی در دستور کار است، اظهار داشت: تقویت صنایع با فناوری های روز و دانش بنیان در اولویت توسعه قرار دارد.

یوسفی با بیان اینکه استان زنجان رتبه دوم بهبود فضای کسب و کار را در بین استان های کشور دارد، اظهار داشت: در زمان حاضر حدود ۴۰ درصد سرمایه گذاری های انجام شده در این استان، خارجی است.

وی با بیان اینکه زنجان جزو استان های با کمترین نرخ بیکاری است، گفت: نرخ مشارکت اقتصادی نیز در استان، نسبت به میانگین کشوری از وضعیت مطلوبی برخوردار است و به بیش از ۵۰ درصد در مقایسه با میزان متوسط ۴۴ درصد کشور رسیده است.

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته از مجموع افزایش ۴۶۴ هزار نفری شاغلان کشور، ۱۹ هزار فرصت شغلی معادل ۴ درصد آن در این استان محقق شد.

یوسفی در ادامه تعداد بیمه شدکان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در 9 ماهه سال 98 را  45 هزار و 557  خانوار اعلام نمود و گفت: تعداد کل مستمری بگیران این صندوق  3هزارو 387  نفر می باشد.           

یوسفی ضمن ارائه گزارشی جامع از دستاوردهای شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت متبوع، اشاره ای نیز به حرکت های انسان دوستانه اعضاء این شورا در خصوص ابراز هم دردی و کمک رسانی به موقع به هم وطنان و مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله طی سال98 نمود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین