نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری تسنیم

نخستین استارتاپ انتخاباتی بسیج اساتید در اصفهان برگزار شد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114333

نخستین استان ، با حضور مسئولان کانون‌ها و دانشگاهی در دانشگاه برگزار شد.
نخستین<a target='_blank' href='# استارتاپ'></a><a target='_blank' href='# انتخاباتی'></a><a target='_blank' href='# بسیج'></a><a target='_blank' href='# اساتید'></a> در <a target='_blank' href='#اصفهان'></a> برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ، در استان ، سه ارائه‌دهنده منتخب، مباحثی را در رابطه با موضوعات پیش‌ روی کشور و از جمله انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح کردند.

فرهاد مصری نژاد، مسئول تحلیل و ‌بررسی استان اظهار داشت: پس از برگزاری این دوره، ایده‌ها را جمع آوری کرده و به عنوان پیشنهادی به افرادی که ممکن است از آنها استفاده کنند، ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اهداف این رویداد افزود: صحبت برخی از معاونان در مورد مسائل کلی و صحبت در رابطه با‌های را می‌توان از اهداف این همایش دانست.

معاون منابع انسانی استان نیز گفت: مقوله انتخابات از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اتفاقات کشور و دارای ابعاد مهم خارجی و داخلی است.

بیژن شمس افزود: تعدد لیست‌ها در انتخابات سبب ریزش رأی می‌شود و باعث این است که بعضی مواقع دوست‌ها در برابر دوست‌ها قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: 25 درصد نمایندگان مجلس فعلی تایید صلاحیت نگرفتند و این یعنی مردم ما باید با نگاه جدیدی وارد عرصه انتخابات مجلس شوند.

باید به فکر جنگ رسانه‌ای دشمن علیه جوانان بود

معاون منابع انسانی استان در ادامه این همایش گفت: در دوره‌های گذشته مجلس، قانون، به دلیل اینکه برخی نمایندگان از روش سنتی برای جمع آوری رأی استفاده کردند، به تصویب نرسید. چون آنها دیگر نمی‌توانستند به آن روش قدیمی رأی جمع کنند و نماینده مجلس شوند.

وی تاکید کرد: جوانان امروز از مبانی ایثار و شهادت و جهاد اطلاعی ندارند و جنگ رسانه‌ای دشمن دارد مغز آنها را شست‌و‌شو می‌دهد و بایستی به فکر بعضی از آنها بود.

شمس گفت: در جمهوری اسلامی، نظام سازی به درستی شکل گرفت اما در دولت سازی به مشکل برخوردیم، زیرا دچار اهداف سلیقه‌ای فردی و حزبی شدیم.

وی اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و همچنین، حل مسائل و مشکلات مردم است و وظیفه دانشگاه، ایجاد راه حل و پیشنهاد برای حل هر مسئله است.

معاون منابع انسانی استان در پایان صحبت‌های خود گفت: اگر می‌خواهیم نیرویی انقلابی را به مجلس وارد کنیم، باید او را در مشورت مداوم با چندین استاد مختلف قرار دهیم تا او را در زمینه‌های مختلف راهنمایی کنند.

علی اکبر جعفری، معاون فرهنگی استان نیز در حوزه‌های گفت: انتخابات کشور در سال 1285 هجری شمسی برگزار گردید و با توجه به اسناد تاریخی، به رغم ساز و کارهای پیش بینی شده، اصلی با عنوان مراقبت از انتخابات به مثابه حق‌الناس به هیچ عنوان وجود نداشت، اما پس از پیروزی انقلاب، اجرای درست و به موقع انتخابات و مراقبت از سلامت انتخابات مورد توجه مجریان 40 دوره انتخابات ادوار جمهوری اسلامی بوده است.

حرکت جریان ساز در عرصه انتخابات پیش رو

رئیس استان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: مجموعه کشور با توجه به لزوم حضور حداکثری جریان نیروهای انقلاب و استفاده تخصصی از نظرات نخبگان به ویژه دانشگاهی، تصمیم به برگزاری در سطح کشور گرفت و به دلیل اینکه به عنوان رکن اساسی مبحث در کشور نامیده شده است، برنامه را در این استان برگزار کرد.

محمد باقری گفت: دانشگاه در محورهای 12 گانه، فعالیت‌ها و پیشنهادات خود را ارائه کردند و باتوجه به ظرفیت آنها در زمینه‌های مختلف، این طرح‌ها جمع آوری شد.

وی افزود: ایده‌ها جمع آوری شده و به مسئولان مربوطه در تهران منتقل خواهد شد تا بتوانند از این ایده‌ها در مسیر برگزاری هر چه بهتر انتخابات استفاده کنند.

رئیس استان با اشاره به انتخابات پیش روی کشور خاطرنشان کرد: حرکت را می‌توان یک حرکت جریان ساز در عرصه‌های جدید انتخابات دانست و امیدواریم بتوانیم باز هم از نظری استان در مسیر برگزاری هر چه بهتر انتخابات استفاده کنیم.

باقری گفت: با توجه به سرفصل‌های تخصصی ارائه شده در، تعداد 15 اثر به دبیرخانه رویداد ارسال شد و در این رویداد، 3 مبحث تخصصی در رابطه با فضای مجازی، مشارکت حداکثری و مراقبت از انتخابات به مثابه حق الناس ارائه شد.

انتهای پیام/174/ش

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین