نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

2700 بلیت در دو روز ابتدایی جشنواره فیلم فجر اصفهان به فروش رسید
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از خبرگزاری تسنیم

2700 بلیت در دو روز ابتدایی جشنواره فیلم فجر اصفهان به فروش رسید

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114344

مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان با بیان اینکه بیش از 2700 بلیت در دو روز ابتدایی جشنواره فیلم فجر اصفهان به فروش رسید، گفت: آمارها بیانگر استقبال بالای مردم از دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان است.
2700 بلیت در دو روز ابتدایی جشنواره فیلم فجر اصفهان به فروش رسید

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دومین روز دهمین دوره جشنواره فیلم فجر اصفهان با اکران مردمی چهار فیلم سینمایی روز صفر، خروج، شنای پروانه و مردن در آب مطهر در پردیس سینمایی سیتی سنتر و سه فیلم مغز استخوان، روز بلوا و کشتارگاه در پردیس سینمایی ساحل به پایان رسید.

دومین روز جشنواره فیلم فجر اصفهان با استقبال خوبی همراه بود به گونه‌ای که برخی از تماشاگران به سختی موفق به خرید بلیت شدند. محمد پناهی نژاد مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تایید این موضوع اظهار داشت: در روز نخست جشنواره بلیت‌های دو سانس اصلی سینما به طور کامل به فروش رسید و در روز دوم نیز بلیت‌های سه سانس از چهار سانس جشنواره به طور کامل به فروش رسید. همچنین بلیت‌های سالن ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه نیز در روز دوم فروش بالایی داشته است.

وی افزود: در دو روز اول جشنواره بین 2700 تا 2800  بلیت به فروش رسیده است. همچنین تمامی بلیت‌های برخی سانس‌ها در روزهای آینده نیز به فروش رسیده که این آمار نشان‌دهنده استقبال بالای مردم از دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان است.

مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر با تاکید بر لزوم حمایت بیشتر از کارگاه‌های آموزشی تخصصی سینما که در کنار اکران فیلم‌ها برگزار می‌شود، گفت: کارگاه نخست جشنواره با استقبال چندان خوبی مواجه نشد و تنها 30 درصد از ظرفیت سالن پر شد. امید است با تبلیغات بیشتر بتوانیم مردم را به حضور در این کارگاه‌ها در روزهای آینده علاقه‌مند سازیم.

وی اضافه کرد: سه فیلم رفلکس، سلیم و هزار سال با تو در دومین روز از بخش جنبی جشنواره فیلم فجر اصفهان به اکران در آمد که استقبال بالایی را از فیلم‌های این بخش از جشنواره از سوی مردم شاهد بودیم به گونه‌ای که در برخی سانس‌ها آمار فروش 100 درصدی بلیت‌ها را داشته‌ایم.

انتهای پیام/174/ش

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین