نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدير كارآفريني و اشتغال اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان اصفهان:سيزدهمين جشنواره كارآفرينان برتر استان اصفهان برگزار مي شود

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114378

مدير كارآفريني و اشتغال اداره كل تعاون كاررفاه اجتماعي استان اصفهان از برگزاري سيزدهمين جشنواره كارآفرينان برتر استان اصفهان در 19 بهمن ماه خبرداد.

 سید کمال الدین میرهادی با اعلام این خبر توضیح داد: همزمان با هشتمین روز از ایام اله دهه مبارک فجر با عنوان  "امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسداری از انقلاب اسلامی". سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود به اهداف این جشنواره اشاره کرد و گفت: شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگوی جامعه به آحاد مردم خصوصا جوانان و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی از جمله اهداف پیش بینی شده در سیزدهمین  جشنواره کارآفرینان برتر استان  است

میرهادی در خصوص منتخبین این جشنواره گفت در این مراسم از10 کارآفرین برتر استانی و 10 کارآفرین برتر شایسته تقدیر تجلیل خواهد شد.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین اعلام کرد: این مراسم  روز شنبه از ساعت 10 صبح در محل سالن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین