نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

برگزیدگان جشنواره رسانه و میراث کردستان معرفی شدند
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری مهر

برگزیدگان جشنواره رسانه و میراث کردستان معرفی شدند

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114444

سنندج - نخستین جشنواره رسانه و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان چهارشنبه شب در مراسمی با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
برگزیدگان جشنواره رسانه و میراث کردستان معرفی شدند

سنندج - نخستین جشنواره رسانه و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان چهارشنبه شب در مراسمی با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم که با حضور مسئولان میراث فرهنگی و برخی دستگاه های فرهنگی و اجرایی و اهالی رسانه و مطبوعات استان کردستان در سالن همایش های سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد، رتبه های برتر بخش عکس خبری به ترتیب به کیوان فیروزه ای از خبرگزاری تسنیم، سیدلطیف حسینی نسب از خبرگزاری ایلنا و الهام امی از خبرگزاری میزان رسید.

در مجموعه عکس نیز رتبه اول به آریان نصرالهی از خبرگزاری مهر، رتبه دوم به بختیار صمدی از خبرگزاری فارس و رتبه سوم به فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا رسید و در بخش عکس هنری نیز محمد میهمی، یحیی صمدی و میلاد مولودی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم شناخته شدند.

این جشنواره در بخش خبر رتبه های اول و دوم نداشت اما حسن حسین زاده از خبرگزاری ایرنا و هژیر الله مرادی از روزنامه روژان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

برترین های این جشنواره در بخش یادداشت نیز به ترتیب محمدتوفیق مشیرپناهی از روزنامه همشهری، کامران کرمی از ماهنامه پیام زمان و شیلان خاکی از ماهنامه ژیلوان و نفرات برتر بخش گزارش نیز مهوش رحیمی از سایت آفتاب دل اول شد، روح الله زرین از روزنامه همشهری مقام دوم را کسب کرد و شیرین مرادی از خبرگزاری فارس عنوان سوم و ملیحه صیفی از خبرگزاری ایکنا به عنوان چهارم رسیدند.

فیض الله پیری از هفته نامه سیروان، فرانک کیانپور از خبرگزاری ایسنا و شیما صادقی از روزنامه همشهری نیز به ترتیب مقام های اول تا سوم بخش گفت و گو و مصاحبه را کسب کردند و در بخش کارتون کاریکاتور رتبه اول به مرحوم امیر سهیلی، رتبه دوم به محمد سامان صولی و رتبه سوم به سامان جعفری رسید.

گزارشات تلوزیونی و آثار ویدیویی نیز از دیگر بخش های این جشنواره بود که رتبه اول به طیب الله ویسی از خبرگزاری صدا و سیما، رتبه دوم به رضوان متوسل از شبکه کُرد می، رتبه سوم به دلنیا محمدی خبرگزاری صدا و سیما، رتبه چهارم به میترا محمدی از خبرگزاری صدا و سیما، رتبه پنجم به از هلیا خواجه ای از شبکه اینترنتی کُردمی و رتبه ششم به نظیر میرزایی از انجمن سینمای جوان رسید.

در بخش تقدیرهای ویژه از پویا طالب نیا به خاطر پیگیری های ثبت جهانی هورامان، شهلا اخلاقی از روزنامه همشهری به دلیل بیشترین آثار ارسالی و سلیمان الله مرادی از روزنامه روژان به جهت گفتمان سازی، ویدا باغبانی خبرنگار ایسنا به علت پرداخت به موضوع شعار سال، بخش معرفی تصویری آثار تاریخی استان به محمد محمدخانی و جواد رحیمی همکار جشنواره و تیمور خالدی مدیر روابط عمومی و رضا نصری کارشناسی روابط عمومی و نوید سیدی مرادی همکار بخش عکاسی و صباح حسنی دبیر انجمن های میراث فرهنگی هورامان تجلیل شدند.

نخستین جشنواره رسانه و میراث استان کردستان در سال ۱۳۹۶ در رشته های مختلف خبر، گزارش، یادداشت، مصاحبه، عکس خبری و تولیدات تلویزیونی و کارتون ک کاریکاتور فراخوان داد اما اختتامیه آن تا کنون به تعویق افتاده بود.

فریدون صدیقی داور بخش یادداشت و مصاحبه، علی اکبر قاضی زاده داور بخش گزارش، علیرضا کتابدار داور بخش خبر، علیرضا خوش گفتار بخش تلویزیونی، سیامک غلامی داور بخش کارتون و کاریکاتور بودند.

4846069

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین