نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری ایسنا

اسکوچیچ صندلی تیم ملی را تصاحب می‌کند؟

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114587

در شرایط که تمامی نامزدهای هدایت تیم ملی فوتبال ایران به دلایل مختلف نتوانستند نیمکت این تیم را تصاحب کنند، دراگان اسکوچیچ تبدیل به آخرین گزینه برای فدراسیون فوتبال شده است.
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان

در شرایط که تمامی نامزدهای هدایت تیم ملی فوتبال ایران به دلایل مختلف نتوانستند نیمکت این تیم را تصاحب کنند، دراگان اسکوچیچ تبدیل به آخرین گزینه برای فدراسیون فوتبال شده است.

به گزارش ایسنا، کناره گیری سرمربی کروات صنعت نفت آبادان از مربیگری در این تیم، موجب رایزنی برخی از مدیران فدراسیون فوتبال با این مربی شده است و شواهد و قراین حاکی از توافق ضمنی اسکوچیچ با مسوولان فوتبال ایران دارد.

بعد از تعلل فدراسیون در همکاری با برانکو و مشکلات مالی برانکو و پرسپولیس، اختلافات موجود میان برخی مسوولان با علی دایی و مخالفت مسوولان سپاهان با مربیگری امیر قلعه‌نویی در تیم ملی، فدراسیون فوتبال در حالتی از استیصال قرار گرفت تا در نهایت دور از انتظارترین گزینه مورد نظر در یک قدمی تیم ملی قرار گیرد.

اسکوچیچ در حالی اکنون به تبدیل به آخرین شانس فدراسیون فوتبال برای همکاری تبدیل شده که یک ماه قبل مربیگری او در تیم ملی ایران تکذیب شده بود اما در حال حاضر که هیچ مربی ایرانی یا خارجی دیگری با ویژگی‌های مدنظر فدراسیون فوتبال موجود نیست، مذاکرات با این مربی کروات انجام شده است.

فدراسیون در صدد انتخاب یک مربی ایرانی یا خارجی آشنا به ویژگی‌های فوتبال ایران بود که به علت شرایط موجود، اسکوچیچ را برای این مهم در نظر گرفته است و دیگر زمانی برای تعلل ندارد.

از سوی دیگر، اسکوچیچ نیز برای هدایت تیم ملی ایران بی‌میل نیست. او فوتبال ایران را می‌شناسد و بر مشکلاتش از قبیل مسائل مالی واقف است و برای دریافت دستمزد بیش‌تر و شرایط کاری بهتر، سودای هدایت تیم ملی ایران را دارد.

با این حال او در آخرین پیام خود که درباره جدایی از صنعت نفت آبادان بود، مشکلات خانوادگی را مطرح کرده بود که باید دید این مشکلات با حضور او در تیم ملی و دریافت دستمزد از فدراسیون حل می‌شود یا این مشکلات با حضور او در کرواسی برطرف خواهد شد.

به احتمال زیاد همکاری یا همکاری نکردن او و فدراسیون فوتبال پس از داربی تهران و برگزاری هفته نوزدهم مشخص خواهد شد.

کارنامه دراگان اسکوچیچ در فوتبال ایران:

سال نام بازی برد مساوی باخت امتیاز درصد پیروزی
۱۳۹۳ - ۱۳۹۲ ملوان ۲۹ ۱۳ ۶ ۱۰ ۴۵ ۴۴.۸
۱۳۹۵ - ۱۳۹۳ فولاد خوزستان ۶۹ ۲۷ ۱۸ ۲۴ ۹۹ ۳۹.۱
 ۱۳۹۷- ۱۳۹۶ خونه به خونه ۲۳ ۱۱ ۶ ۶ ۳۹ ۴۷.۸
۱۳۹۸ صنعت نفت ۱۸ ۹ ۶ ۳ ۳۳ ۵۰

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین