نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

باید مسائل حاشیه‌ای را کنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری ایسنا

باید مسائل حاشیه‌ای را کنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114596

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما همواره یار انقلاب بوده و خواهیم بود و دستور مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهیم که نیاز به وحدت داریم و باید مسائل حاشیه ای را کنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم تا کشورمان را در دنیا سربلندتر از قبل به نمایش بگذاریم.
امیر واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش

ایسنا/کرمان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما همواره یار انقلاب بوده و خواهیم بود و دستور مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهیم که نیاز به وحدت داریم و باید مسائل حاشیه ای را کنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم تا کشورمان را در دنیا سربلندتر از قبل به نمایش بگذاریم.

امیر"حمید واحدی" صبح امروز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در دیدار جمعی از نیروهای مسلح و تعدادی از پرسنل نیروی هوایی با نماینده ولی فقیه در استان کرمان اظهار کرد: نیرو هوایی هر ساله در ۱۹ بهمن با مقام معظم رهبری دیدار داریم و در این تجدید بیعت اعلام می کنیم نیروهای مسلح در هر زمان چه در سختی و خوشی پشتوانه انقلاب و یار رهبری هستند تا وحدت در کشور بهتر از گذشته باشد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: وی مرد بسیار بزرگی بود و وقتی فرمانده کل قوا فرمودند" در مقابل این شهید تعظیم می کنم" بار سنگینی به دوش جونان ایران و به ویژه جوانان استان کرمان است که باید از خاک این استان حاج قاسم های بزرگی بلند شود و رهرو راه این بزرگوار باشیم.

واحدی تصریح کرد: امیدوارم روزی در استان کرمان حاج قاسم های زیادی به جامعه معرفی کنیم و کسانی پا جای پای ایشان بگذارند که پشتوانه همه مستضعفان و محرومان دنیا باشند زیرا حاج قاسم فقط متعلق به ایران نبود و می بینیم در همه جای دنیا و در کشورهای اسلامی چه سوگواری برای ایشان انجام شد.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما همواره یار انقلاب بوده و خواهیم بود و دستور مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهیم که نیاز به وحدت داریم و باید مسائل حاشیه ای را کنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم تا کشورمان را در دنیا سربلندتر از قبل به نمایش بگذاریم.

به گزارش ایسنا، امیر"مهدی معمارباشی" فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش نیز در این دیدار با گرامیداشت روز نیروی هوایی گفت: بیعت ناگسستنی عزیزان نهاجا در ۱۹ بهمن ۵۷ با امام(ره) پشت رژیم طاغوت را شکست.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین