به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛  مسئول آموزشگاه موسیقی چشم انداز با اشاره به این مطلب که جشنواره فرهنگی و هنر فرصت ارزشمندی است که در اختیار جوانان قرار گرفته است گفت : این جشنواره در ایام پیروزی انقلاب اجرا می گردد و همین سبب خواهد شد که جوانان دل گرمتر گردند و شاهد این خواهند بود که مسئولان نیز به امر هنر موسیقی توجه ویژه ای دارند.

فرضیایی با بیان این مطلب که موسیقی همیشه در طول انقلاب بسیار موثر بوده است گفت : موسیقی در قالب شعر ،شعار آهنگ های حماسی به خوبی درخشید و با روند انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی پیش رفت کرد.

وی در مورد چگونگی جشنواره فرهنگی و هنری فجر گفت : امکانات بسیار خوب است و نقاط قوت آن بیشتر از نقاط ضعف است.

مدیر آموزشگاه موسیقی چشم انداز گفت : 15 گروه در رده های سنی کودک و بزرگسال با 50 نوازنده در زمینه سنتی ،پاپ و کودک در جشنواره فرهنگی و هنری فجر اجرا کردند.

778

مسئول آموزشگاه موسیقی اوج جشنواره فجر را حرکتی رو به جلو در راستای پیشرفت هنر موسیقی عنوان کرد و گفت : این آموزشگاه سومین سال متوالی را در این جشنواره شرکت کرده است که بنده به نوبه خود از برگزار کنندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار تشکر می کنم.

حمید با مدادی افزود: استقبال پرشور مردم ازاین جشنواره و نیزحضور بیشتر مسیولان در سالن های اجرا انگیزه ای فراوان به هنرجویان خواهد داد.

وی با تاکید بر افزایش تبلیغات میدانی در مورد این جشنواره افزود: میتوان با تبلیغات گسترده بیشتری حضور چشمگیری را از مردم در جشنواره شاهد باشیم.

بامدادی با بیان اینکه 18 نفر از هنرجویان آموزشگاه اوج در این جشنواره به صورت ارکستی و تک نوازی اجرای برنامه کردند گفت : هنرجویان در زمینه سنتور ، آواز،دف ،گیتار در رده های سنی 8 الی 40 سال برنامه اجرا کردند.

پنجمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر رشت از 10 الی 20 بهمن ماه 98 در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت در حال برگزاری است.

66

غغغ

66