نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

معامله قرن به معنی فروش سرزمین فلسطین به صهیونیست‌ها است
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از خبرگزاری تسنیم

معامله قرن به معنی فروش سرزمین فلسطین به صهیونیست‌ها است

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114715

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مسلمانان با هرگونه نقض حاکمیت و تداوم اشغال سرزمین فلسطین به پایتختی قدس مخالف هستند و با آن مقابله خواهند کرد.
معامله قرن به معنی فروش سرزمین فلسطین به صهیونیست‌ها است

ابوالفضل حسن‌بیگی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به رونمایی از طرح معامله قرن  اظهار داشت: واقعیت این است که نتانیاهو امروز در اسرائیل منزوی شده به طوریکه عمر سیاسی وی به پایان رسیده است، در چنین شرایطی شاهدیم که طرح معامله قرن با هدف بهبود جایگاه نتانیاهو مطرح می‌شود.

وی با بیان اینکه همچنین طرح معامله "قرن" دارای اهداف انتخاباتی برای ترامپ  است، افزود: رئیس جمهور آمریکا با این طرح به دنبال جذب رضایت لابی‌های صهیونیستی برای حمایت از وی در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آینده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه طرح معامله قرن با واکنش منفی جامعه جهانی روبرو شده است ادامه داد: اگرچه مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس تلاش کردند تا با یک حرکت بزرگ دست به جنگ و عملیات روانی بزنند اما با واکنش منفی کشورها روبرو شدند.

حسن‌بیگی با بیان اینکه براساس اعلام نظر اندیشمندان آمریکایی طرح معامله قرن محکوم به شکست است بیان داشت: ترامپ بدون در نظر گرفتن منافع مردم فلسطین، صرفا براساس مصالح و منافع شخصی و صهیونیستی، تلاش می‌کند تا اشغال یک سرزمین امت اسلامی را با توسل به زور، رسمی جلوه دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه طرح معامله قرن به معنی فروش سرزمین فلسطین به صهیونیست‌ها است، گفت: مسلمانان با هرگونه نقض حاکمیت و تداوم اشغال سرزمین فلسطین به پایتختی قدس مخالفند و با آن مقابله خواهند کرد.

نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه طرح "معامله قرن" باعث بیداری ملت‌های منطقه و از طرفی منجر به حرکت منسجم بین ملت‌های مسلمان مبنی بر خروج آمریکا از منطقه غرب آسیا خواهد شد اضافه کرد: در پی آگاهی ملت‌ها و خیزش آنها بود که شاهد بودیم اتحادیه عرب علیرغم حمایت پشت پرده خود از این طرح اما جرات نکردند از این طرح حمایت کنند و آشکارا حمایت خود را از این طرح پس گرفتند.

انتهای‌ پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین