نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری تسنیم

نماینده ولی‌فقیه در کردستان: ملت ایران با حضور گسترده در 22 بهمن معامله قرن دشمن را شکست می‌دهند

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114723

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: ملت ایران با حضور گسترده و معنادار در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، طرح دسیسه‌ای معامله قرن دشمن را شکست می‌دهند.
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: ملت ایران با حضور گسترده در 22 بهمن معامله قرن دشمن را شکست می‌دهند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مدیران استان و مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر صبح امروز با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی  نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت:  ایام دهه فجر زمینه و فرصت مناسبی برای بیان ثمرات و برکات انقلاب اسلامی است.

وی انقلاب اسلامی را از چند جهت قابل توجه جهانی دانست و افزود: عدم مقابله با انقلاب اسلامی از جمله مباحث نظریه‌پردازان است چراکه آنها عمر انقلاب‌های مختلف را 20 سال پیشبینی کرده اما مردم ایران همواره تا آخرین نفس پای انقلاب اسلامی بوده و شاهد اقتدار روز افزون آن هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: دشمنان به‌دلیل اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی و برتری آن نسبت به همه کشورها، دچار ترس شده‌اند.

وی بیان کرد: آمریکا زمانی خود را قدرتمندترین کشور جهان دانسته و ابر قدرت‌های دیگر حریم آنها را از ترس خشم این کشور حفظ می‌کردند اما با اقدام شجاعانه ایران در مقابل آنها، آمریکا تسلیم شده و این نشان‌دهنده اقتدار بالای نظام است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی گفت: همه کشورها و دستگاه‌های بین‌المللی دیگر ارزشی برای آمریکا قائل نشده و از جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند.

وی به قدرت اقتصادی آمریکا اشاره و اظهار کرد: آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم با تصرف ارزشها دنیا را چپاول کرد اما در سالهای اخیر بدهیهای آن بالا رفته و در حال سقوط است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری به انحصار علمی آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا علم را انحصارا برای خود و کسب درآمد در نظر گرفته و اجازه ورود به هیچ کشوری را نمی‌داد اما ایران به خودکفایی علمی رسیده و به کشورهای اسلامی دیگر نیز کمک کرده به طوری‌که اکنون آمریکا در برابر جمهوری اسلامی ایران ناتوان شده است.

وی عنوان کرد: پیشرفت علمی ایران در صنایع دفاعی درآمدهای آمریکا را کاهش داده و کشورهای وابسته به ایران به‌راحتی در برابر کشورهایی مانند آمریکای جنایتکار ایستاده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ابراز داشت: تمام قدرت آمریکا و دشمنان شکسته شده و در حال حاضر متحدان ایران بسیار قوی‌تر از متحدان آمریکا بوده و اتحاد 3 قدرت بزرگ ایران، روسیه و چین باعث ترس آمریکا و سایر نظام شده ایت.

وی یادآور شد: انقلاب اسلامی همواره در اتفاقات و حوادث مختلف، توطئه و دسیسه‌های آمریکا را خنثی کرده است.

منتخب مردم کردستان در مجلس خبرکان رهبری به ویژگی‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: استقلال، اقتدار، ایستادگی، آرمانگرایی و واقع‌بینی از ویژگی‌های بارز انقلاب بوده به طوری‌که با وجود تحریمها در عرصه‌های مختلف، به خودکفایی رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه خداوند و اقشار مختلف مردم پشتوانه و حافظ انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: آرمان‌های انقلاب اسلامی در گام دوم با هدف ایجاد تمدن اسلامی در حال تحقق است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی یادآور شد: حمایت مردم از نظام قدرتی‌ست که دشمن از طُرُق مختلف برای گرفتن آن تلاش کرده اما مردم باوجود تمام سختی‌ها عاشقانه پای انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.

وی حمایت از مستضعفین و مبارزه با دشمن جنایتکار را از آرمان‌های انقلاب اسلامی خواند و گفت: تمام ملت ایران با وحدت و انسجام پشتببان نظام و رهبری هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه باید برنامه‌های دهه مبارک فجر متفاوت‌تر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود، خاطرنشان کرد: امسال 22 بهمن مصادف با چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی است، بنابراین باید با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار و با حضور گسترده خود معامله قرن دشمن را شکست دهیم.

وی عنوان کرد: حضور گرم و معنادار مردم در 22 بهمن و انتخابات پیش‌رو، بیانگر حماسه‌ای دیگر از سوی مردم است چراکه سرنوشت کشور مردم سالاری ایران بر اساس رای و انتخاب مردم است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری اینکه مجلس در سرنوشت و پیشرفت کشور بسیار موثر است، تصریح کرد: باید علاوه بر حضور خود، برای مشارکت بالا در انتخابلت و خلق حماسه ماندگار، از همه احزاب و گروه‌ها دعوت کنیم.

انتهای پیام/485/ش

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین