نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت

وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحد صنعتی برفاب بازدید کرد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114739

وزیر صنعت، معدن و تجارت همزمان با دهه مبارکه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در ادامه برنامه سفر خود به استان چهار محال و بخت...

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از  شاتا، شرکت برفاب فعالیت خود را در سال 1369 با تولید کولر آبی آغاز کرده و به‌ تدریج سبد محصولات تولیدی خود را گسترش داده است.

هم‌اکنون برفاب با تولید 16 نوع کالای لوازم خانگی، انواع کولرهای آبی، آبگرمکن‌های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، یخچال و فریزر، فریزر صندوقی، ماشین لباس‌شویی دوقلو و اجاق گاز رومیزی، سبد لوازم خانگی خود را کامل‌تر کرده است.

فضای سالن‌های تولیدی این گروه بالغ بر 80 هزار متر مربع است. برفاب با بیش از 1000 نفر نیروی کار مستقیم و غیر مستقیم، بزرگ‌ترین واحد تولیدی خصوصی استان چهارمحال و بختیاری است

این واحد صنعتی فعال در حوزه لوازم خانگی در سال‌های گذشته همواره بیشترین میزان صادرات را در بین شرکت‌های ایرانی داشته است.

به‌منظور توسعه مستمرِ دامنه تولیدات و پاسخ‌گویی به درخواست‌های صادراتی، برفاب توجه خود را به شناخت خواسته‌های مصرف‌کنندگانِ بازارهای مختلف، آموزش نیروهای انسانی، افزایش کیفیت محصولات، کاهش قیمت تمام‌شده، توسعه فعالیت‌های مهندسی و توسعه رویکرد مدیریت کیفیت فراگیر(TQM) معطوف کرده است. برفاب سیستم مدیریت کیفیت خود را مبتنی بر استاندارد‌ISO 9001:2008 پایه‌ریزی و مستقر کرده و برای پیاده‌سازی الزامات سیستم‌های مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و زیست‌محیطی بر اساس استانداردISO 14001:2004 وOHSAS 18001:2007 اقدام کـرده و با دریافت گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) و اخذ گواهـی‌نامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار بر اسـاس استانـدارد 17025 ISO/IEC و دریافت استانداردهای مشتـری مـداریISO 10002 (استانـدارد رسیدگـی به شکایات مشتـری) و ISO 10004استاندارد سنجش رضایت‌مندی مشتریان) می‌کوشد خواسته‌های مورد نظر مشتریان و سایر طرف‌های ذی‌نفع را فراهم کند.

دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کننده و پنج سال کسب عنوان صادرکننده نمونه کشوری حاصل این رویکرد است که در صنعت لوازم خانگی ایران کم نظیر است.

گفتنی است؛ این واحد با سرمایه گذاری بالغ بر 7 هزار میلیارد ریال برای بیش از 862 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین