نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

تجدید میثاق وزیر صمت با آرمانهای شهدا در گلزار شهدای شهرکرد
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت

تجدید میثاق وزیر صمت با آرمانهای شهدا در گلزار شهدای شهرکرد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114768

وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین برنامه کاری روز دوم سفر خود به استان چهارمحال و بختیاری، با حضور در گلزار شهدای این شهر ضمن غبار روبی و ادای احترام ...

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از  شاتا، در این آیین استاندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین امروز صبح همچنین با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد مهمترین مسایل و موارد مرتبط با حوزه تولید، اشتغال و صادرات این استان را مورد بحث و بررسی قرار داده، برنامه ها و دستاوردهای وزارت صمت را در سالجاری تشریح کرد.

شایان ذکراست که وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر روز دوم سفر خود به استان چهارمحال بختیاری کارخانه مهرگداز زاگرس را در شهرک صنعتی سفید دشت افتتاح می کند و از 2 واحد فولاد سفید دشت و شرکت لوازم خانگی بر آب بازدید خواهد نمود.

بازدید از واحدهای نخ نگین و ظریف مصور در شهرک صنعتی بروجن پایان بخش برنامه کاری سفر 2 روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت به چهارمحال بختیاری است.
گفتنی است؛ روز گذشته وزیر صنعت، معدن و تجارت همزمان با ورود به مرکز استان چهارمحال بختیاری با حضور در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری از نزدیک مسائل و مشکلات مرتبط را مورد بحث و بررسی قرار داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین