نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از وزارت ورزش و جوانان

كامبيز رنجبر: هيات‌هاي استاني تنيس تقويم ساليانه تهيه كنند

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114773

کامبیز رنجبر: هیات‌های استانی تنیس تقویم سالیانه تهیه کنند
کامبیز رنجبر: هیات‌های استانی تنیس تقویم سالیانه تهیه کنند

هیات‌های استانی تنیس برای سال آینده باید تقویم‌های سالیانه ورزشی، عملیاتی و اجرایی داشته باشند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، کامبیز رنجبر نایب رئیس فدراسیون تنیس در مجمع عادی سالیانه هیات تنیس استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: تقویم‌های ورزشی در راستای برنامه ریزی و هماهنگی‌ها بسیار سودمند است و امور را تسهیل می بخشد و در کنار آن ارزیابی هیات‌ها بهتر انجام خواهد شد.
وی بر لزوم جذب حامیان مالی با تلاش بیشتر استان‌ها تاکید و تصریح کرد: در شرایط فعلی اقتصادی کشورمان باید به سمت جذب حمایت بخش خصوصی و فعالان اقتصادی پیش رویم و هیات‌های این موضوع را بطور جدی در دستور کار قرار دهند تا در ادامه بتوانند فعالیت‌های خود را بیشتر کنند.
نایب رییس فدراسیون اضافه کرد: این حمایت‌ها جدا از حمایت‌های غیرمادی، نظیر کمک به برگزاری مسابقات و همایش است و باید بطور مستقیم در چرخه ورزش وارد شود.
رنجبر با اشاره به هزینه‌های زیاد رشته ورزشی تنیس خاطرنشان کرد: بسیاری از ورزشکاران برای حضور در مسابقات کشورهای دیگر مانند رقابت‌های آسیایی از جیب خود هزینه می‌کنند، لذا برنامه‌ریزی برای حمایت از آنان با جذب مشارکت های فعالان اقتصادی ضروری و لازم است.
وی به برنامه فدراسیون برای منطقه بندی استان‌ها اشاره کرد و ادامه داد: برمبنای این دسته بندی، برنامه‌ها بطور مشخص ابلاغ می‌شود و خروجی و نتیجه این اقدام را تا پایان سال ۹۹ لازم داریم.
نایب رییس فدراسیون تنیس تاکید کرد: انتظار داریم هیات استان اصفهان جلسات تخصصی با پیشکسوتان و بزرگترهای این رشته برگزار کند و مباحث فنی در این منطقه بهبود یابد.
فرهاد رحیمی رییس هیات تنیس اصفهان در این مجمع گفت: ارتقای سطح داوری و مربیگری در استان در دستور کار است و قصد داریم تعداد میزبانی‌ها در اصفهان را افزایش دهیم.
فرهاد رحیمی با اشاره به اهمیت همگانی کردن رشته ورزشی تنیس اظهارداشت: این هیات در یک سال اخیر چند مورد برنامه در نقاط شلوغ شهر برگزار کرد تا خانواده‌ها و فرزندان بیشتر با تنیس آشنا شوند و نفراتی که علاقه‌مند و مستعد هستند جذب شوند.
وی افزود: این برنامه هیات برای سال آینده نیز تداوم خواهد یافت تا شاهد حضور مستمر تنیس اصفهان در بین برترین استان‌ها باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین