نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت نفت

افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های گازرسانی با اعتبار ۱۲۸۹ میلیارد ریال در استان یزد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114775

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه گازرسانی در این استان با اعتبار ۱۲۸۹ میلیارد ریال در ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی اکبر میدانشاهی گفت: هم‌زمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی استان یزد با اعتبار ۶۳۵ میلیارد ریال و نیز عملیات اجرایی پروژه‌های گازرسانی استان با اعتبار ۶۵۴ میلیارد ریال آغاز خواهد شد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به ۶ روستای بهاباد، ۴ روستای میانکوه و ۱۰ روستای کنج‌کوه در شهرستان مهریز و عملیات گازرسانی به ۱۸۶ واحد صنعتی اشاره کرد.

وی پروژه‌های گازرسانی به فاز ۲ بخش خرانق اردکان، گازرسانی به باقیمانده جلگه و فاز نخست بنستان و گازرسانی به صنایع را از جمله پروژه‌هایی دانست که کلنگ آن در ایام دهه فجر به زمین زده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تصریح کرد: با وجود محدودیت‌های بودجه‌ای سال‌های اخیر، با شکل‌گیری اراده‌ای واحد در شرکت گاز استان یزد تلاش کرده‌ایم با گسترش شبکه‌های گازرسانی و کیفی‌سازی خدمات، موجبات خرسندی و امیدواری مردم استان به‌ویژه صاحبان صنایع را فراهم آوریم و در عین حال ماموریتی دشوار و تعیین کننده را پیش روی مدیران شرکت به‌منظور افزایش رضایت ذی‌نفعان و برقراری فضایی مبتنی بر مقبولیت اعتماد اجتماعی ترسیم کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین