نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از وزارت نفت

۱۱ پروژه گازرسانی استان اصفهان در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114777

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از افتتاح ۱۱ پروژه گازرسانی در این استان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال در ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سیدمصطفی علوی از بهره‌برداری چهار طرح بزرگ گازرسانی به صنایع استان اصفهان خبرداد و گفت: این طرح‌ها شامل گازرسانی به فاز ۲ شهرک صنعتی گلپایگان با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال، راه‌اندازی ایستگاه TBS شهرک صنعتی نایین، ایستگاه TBS شهرک کارگاهی امیرکبیر شهرضا و شهرک صنعتی نهضت‌آباد است.

وی افزود: در این طرح‌های صنعتی، واحدهای تولیدی زیادی از جمله صنایع فلزی، مرغداری‌ها، گلخانه‌ها، دامداری‌ها و... در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان به بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به فاز ۲ شهرک شهید کشوری اشاره و تصریح کرد: در این پروژه، چهار ایستگاه اندازه‌گیری با ظرفیت ۱۰۰۰ مترمکعب در ساعت، دو ایستگاه اندازه‌گیری با ظرفیت ۴۰۰ مترمکعب در ساعت و چهار ایستگاه صنعتی با ظرفیت ۱۰۰۰ مترمکعب در ساعت راه‌اندازی و ۳ هزار و ۵۰۰ متر شبکه تغذیه و توزیع اجرایی شده است.

علوی ادامه داد: در دهه فجر امسال دو پروژه گازرسانی روستایی نیز به بهره‌برداری می‌سد که در هر یک از این دو روستا یک ایستگاه TBS با ظرفیت ۵۰۰۰ مترمکعب در ساعت راه‌اندازی و ۹ هزار و ۷۰۰ متر شبکه‌گذاری شده است.

وی به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه کارگاهی پاتله شهرضا اشاره کرد و گفت: برای این پروژه اعتباری به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال پیش‌بینی شده است که هم‌زمان با چهل‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب کلنگ‌زنی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به توزیع سالانه حدود ۲۱ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان و بهره‌مندی ۹۹.۶ درصد جمعیت استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی عنوان کرد: تلاش کارکنان این شرکت بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی جمعیت استان در هر سه بخش خانگی، صنعتی و عمومی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین