نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت نفت

گام‌های نهایی برای افتتاح پتروشیمی لردگان

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114780

مدیرعامل طرح پتروشیمی لردگان با اشاره به پیشرفت ۹۸ درصدی این طرح از میانگین اشتغال ۲ هزار نفر در طرح پتروشیمی لردگان در چهار سال گذشته خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از پتروشیمی لردگان، محسن محمودی شامگاه چهارشنبه (۱۶ بهمن‌ماه) در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری که با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با اشاره به تلاش‌ها برای افتتاح هرچه سریعتر طرح پتروشیمی لردگان، گفت: باوجود مشکلات فراوانی که در مسیر تکمیل و افتتاح این طرح به‌ویژه با توجه به تحریم‌ها پیش آمد با تلاش مهندسان و کارشناسان داخلی توانستیم امروز این پروژه را به پیشرفت ۹۸ درصدی برسانیم.

وی افزود: طرح پتروشیمی لردگان آثار مثبت فراوانی برای توسعه اقتصادی منطقه داشته است به گونه‌ای که تعداد میانگین اشتغال در چهار سال گذشته در این طرح ۲ هزار نفر بوده است که بیشتر آن‌ها را نیروهای بومی تشکیل می‌دهند.

مدیرعامل طرح پتروشیمی لردگان ادامه داد: منتظر پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان هستیم که تخصیص این تسهیلات می‌تواند شتاب قابل توجهی به افتتاح این طرح ببخشد.

محمودی با اشاره به ضرورت توسعه طرح‌های پایین دستی برای افزایش اشتغال در منطقه، یادآور شد: تخصیص تسهیلات برای ۲ پروژه پایین‌دست به نام بازیابی CO2 و ملامین پتروشیمی لردگان می‌تواند به این مهم، سرعت بخشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین