نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری ایلنا

انجام ۲۰ میلیون سفر در اسنپ به وسیله رانندگان دارای معلولیت

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114829

سومین دوره رویداد «رعد تاک» امروز با حضور چهره‌های برجسته جامعه معلولان و مدیران کسب‌وکارهای حامی افراد دارای در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار شد.

سومین دوره رویداد «رعد تاک» امروز با حضور چهره‌های برجسته جامعه معلولان و مدیران کسب‌وکارهای حامی افراد دارای در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این رویداد سهیل کوچکی، دوچرخه‌سوار بنام، داستان زندگی خود را تعریف کرد و از دوباره بلند شدنش پس از سانحه‌ای که منجر به ش شد گفت.

سومین دوره رعد تاک با حمایت شرکت برگزار شد و ژوبین علاقبند، مدیرعامل، یکی دیگر از سخنرانان این رویداد بود.

علاقبند در این رویداد از تمرکز بر توانمندسازی جامعه معلولان به عنوان مسئولیت اجتماعی این تاکسی آنلاین سخن گفت.

طبق اعلام مدیرعامل دارای در این تاکسی اینترنتی معاف از پرداخت کمیسیون هستند و امروز به بستر مناسبی برای استقلال و درآمدزایی افراد دارای تبدیل شده است.

ژوبین علاقبند درباره آمار دارای عنوان کرد: «دو سال پیش در همین رویداد اعلام کردم که تعداد دارای به بیش از ۲هزار نفر می‌رسد. امروز با افتخار اعلام می‌کنم که پذیرای بیش از ۱۱هزار راننده دارای بوده و این افراد تا کنون ۲۰ میلیون سفری را با موفقیت به رسانده‌اند.، برای حمایت از دارای ، از آنها کمیسیون دریافت نمی‌کند.»

علاقبند همچنین از طرح تخفیفی تاکسی اینترنتی برای مسافران دارای گفت: «در طرح تخفیفی که برای مسافران دارای تا پایان امسال در نظر گرفتیم، از ۱۲ آذر امسال تا الان ۳۰هزار بار از کد تخفیف استفاده شده است. این بدان معناست که ۳۰ هزار بار کمک کرده تا افراد دارای انگیزه بیرون آمدن از منزل و مشارکت اجتماعی را داشته باشند.»

بر اساس اعلام مدیرعامل، برای فعال‌سازی این کد تخفیف ۲۰درصدی تیم‌های مختلفی در با همه توان بسیج شدند تا بتوانند مسافران دارای را شناسایی کنند. شورای شهر تهران شماره تلفن گروهی از افراد دارای را در اختیار قرار داد و پس از فعال کردن کد تخفیف برای اطلاع‌رسانی درباره این تخفیف به افراد دارای پیامک ارسال کرد.

علاقبند در ادامه اضافه کرد: «با توجه به اینکه شماره تلفن‌هایی که در اختیار قرار گرفته بود کامل نبود، برای ارائه تخفیف به معلولان ساز و کاری با روابط عمومی بهزیستی در نظر گرفتیم. بر اساس این ساز و کار، افراد دارای عضو بهزیستی اطلاعات خود را (شامل کد ملی و شماره موبایل) جهت استعلام از طریق ارسال دایرکت در شبکه‌های اجتماعی رسمی، یا ارسال ایمیل به pr@snapp.cab و یا تماس با پشتیبانی در اختیار قرار می‌دهند. این اطلاعات با سازمان بهزیستی چک می‌شود و در صورت تایید این سازمان کد تخفیف به این افراد تعلق می‌گیرد.»

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین