نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

مشکلات حوزه قضایی در استان بوشهر مرتفع شود
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری مهر

مشکلات حوزه قضایی در استان بوشهر مرتفع شود

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114853

بوشهر- نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: امیدواریم حضور رئیس قوه قضاییه در استان بوشهر موجب رفع مشکلات قضایی شود.
مشکلات حوزه قضایی در استان بوشهر مرتفع شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: امیدواریم حضور رئیس قوه قضاییه در استان بوشهر موجب رفع مشکلات قضایی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهر عصر پنج شنبه در دیدار رئیس قوه قضائیه با مردم و خانواده شهدا با تبریک دهه فجر و گرامی‌داشت یاد شهدا، اظهار داشت: آیت الله رئیسی یار و همراه مقام معظم رهبری و فخر نظام اسلامی ایران است و در هر منصبی مایه افتخار بوده‌اند.

امام جمعه بوشهر خطاب به ریاست قوه قضائیه عنوان کرد: استان بوشهر خواستار یک سری درخواست‌های قضائی است که از شما درخواست داریم که به این پرونده‌های قضائی رسیدگی شود، امیدواریم همان طوری که شما قوه قضائیه را اعتلا بخشیدید، حضور شما در استان بوشهر نیز موجب رفع مشکلات قضائی شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای موقعیتی حساس و استراتژیک و در مهم‌ترین آبراه سیاسی و امنیتی خلیج فارس قرار دارد، افزود: تاریخ پرشکوه این دیار گواه صادقی بر دیانت و ولایتمداری، بصیرت، شجاعت و شهادت طلبی مردم بوشهر برای اسلام و ایران است.

وی ادامه داد: مردم استان بوشهر از متون دینی آموخته‌اند که تجربه و عبرت تاریخ را سرلوحه خود قرار دهند و با عقلانیت به این نتیجه رسیده‌اند که این ملت اگر بخواهد سرافزار بماند باید بر محور ولایت باشد.

صفایی بوشهری با تأکید بر اینکه زن و مردم این دیار یک صدا و یک دل پشتیبان مقام معظم رهبری هستند، یادآور شد: زمانی انگلیس فکر می‌کرد با شهادت رئیس‌علی دلواری دیگر این شجره طیبه مقاومت نیست و امروز هم آمریکایی‌ها فکر می‌کنند با شهادت سردار سلیمانی، نسل سلیمانی‌ها تمام شده است.

وی با تأکید بر اینکه در استان بوشهر بعد از شهادت رئیس‌علی دلواری هزاران سردار متولد شده است، گفت: درخت پر ثمر اسلام و مقاومت که با خون رئیس‌علی دلواری آبیاری شد، هزاران رئیس‌علی تولید کرد که خون شهید سلیمانی نیز این گونه خواهد بود.

صفایی بوشهری بیان داشت: شاید بتوان گفت تمام کشورهای استعماری دنیا در تمامی زمینه‌ها چشم طمع دوخته بودند و عملیات سخت و نیم سخت و نرم اعمال می‌کردند، اما در طول تاریخ این استان با هدایت علما و مبارزان و سرداران تاریخ رقم زدند.

وی ابراز کرد: رئیس‌علی دلواری با انگلیسی‌ها چنان برخورد کرد که این استعمارگر به هیچ کشور دیگر حاشیه خلیج فارس حمله نکرد زیرا آنها الگو شده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: انگلیس چهار بار به این خطه حمله کرده است اما ثمره آن فقط گورستان‌هایی از ژنرال‌های آنها بود؛ هر کشوری بخواهد به این استان حمله کند، مردم همان درسی می‌دهند که رئیس‌علی به آنها داد.

4846444

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین