نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری مهر

این آخرین دربی من بود/ گل محمدی می تواند جا پای برانکو بگذارد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114864

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تساوی تیم مقابل استقلال گفت: این من در ایران بود.
این<a target='_blank' href='# آخرین'></a><a target='_blank' href='# دربی'></a> من بود/ گل<a target='_blank' href='# محمدی'></a> می تواند جا پای<a target='_blank' href='# برانکو'></a> <a target='_blank' href='#بگذارد'></a>

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تساوی تیم مقابل استقلال گفت: این من در ایران بود.

به گزارش خبرنگار مهر، نود و یکمین دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۵:۳۰ امروز پنجشنبه ۱۷ بهمن و در حضور ۵۶ هزار و ۷۰۰ نفر تماشاگر به قضاوت بیژن حیدری در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این بازی در پایان با تساوی ۲ به ۲ تمام شد. ارسلان مطهری ۲۴ و ۵۲ برای استقلال، علی علیپور ۲۹ و بشار رسن ۸۹ برای پرسپولیس گل زدند.

علیرضا بیرانوند در پایان این مسابقه گفت: خدا را شکر شرمنده هواداران پرسپولیس نشدیم بخصوص خود من که این بازی برایم خیلی مهم بود.

وی افزود: روی دواشتباه قبلی گل خوردیم. همه دیدند که پرسپولیس بهتر و روانتر از استقلال کار کرد. مالکیت توپ ما خیلی بالا بود. قول می دهم یحیی گل می تواند جا پای ایوانکوویچ . تیم ما یک دل و یکدست است و امیدوارم که نتایج بهتری کسب کنیم.

دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر دریافت دو گل از ارسلان مطهری ادامه داد: به مطهری تبریک می گویم که توانست در این بازی مهم به تیمش کمک کند. بازیکنانی که برای اولین بار در بازی می کنند انگیزه زیادی دارند. خوشبختانه توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم. به هر حال این است و شرایط خاص خودش را دارد.

بیرانوند که با باشگاه آنتورپ بلژیک به توافق رسیده و سال آینده باید به این تیم برود در واکنش به اینکه این مسابقه او بوده است، گفت: واقعاً سخت است. این من بود. فکر می کنم بازی به بازی بیشتر دلم برای هواداران و باشگاه پرسپولیس تنگ می شود. امیدواریم اتفاقی بیفتد که پرسپولیس سالهای سال در شرایط خوبی بماند.

ملی پوش پرسپولیس در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران اظهار کرد: فکر می کنم اتفاق خیلی خوبی برای تیم ملی افتاد. اسکوچیچ در سالهایی که در ایران بوده با تیم هایش نتایج خوبی گرفته است و شناخت خوبی از بازیکنان دارد. او مثل بود و شرایطش با فرقی نمی کرد. این انتخاب خوبی بود و می تواند به تیم ملی کمک کند.

کد خبر 4846462

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین