نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از خبرگزاری ایرنا

مشارکت مردم در انتخابات نشانه پایبندی آنان به انقلاب است

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114895

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان تاکنون بالاترین میزان سیاسی در را داشته ‌اند که نشانه علاقه‌مندی و به و نظام است.

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان تاکنون بالاترین میزان سیاسی در را داشته ‌اند که نشانه علاقه‌مندی و به و نظام است.

محمدصادق معتمدیان روز پنجشنبه در جمع مَرَک از توابع شهرستان بیرجند افزود: این نشان می‌دهد علیرغم همه مشکلات و محدودیت‌ها، به و نظام جمهوری اسلامی علاقمند هستند و پای ارزش‌ها و آرمان‌های ایستاده‌اند.

وی به پیش رو مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: کشور به ویژه استان دارای سابقه بسیار خوبی در خصوص حضور حداکثری در را دارند.

استاندار خراسان جنوبی افزود: اسفندماه امسال نیز استان مانند سراسر کشور بار دیگر پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و نشان خواهند داد پای ارزش‌ها و آرمان‌ها خواهند ایستاد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز دعوت به حداکثری در را کرده‌اند لذا هر فردی ایران و جمهوری اسلامی را دوست دارد باید در شرکت کند و رای خود را درون صندوق بیندازد.

معتمدیان یادآور شد: نهضت گازرسانی یکی از مهمترین اقدامات دولت بوده است و تا پایان سال ۹۹ جشن گازرسانی به تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان برگزار می‌شود.

وی گفت: در یک سال و نیم گذشته تنها ۲۹۱ روستا در استان از نعمت گاز برخوردار بودند که اکنون ۴۶۰ روستای دیگر نیز برخوردار هستند.

وی بیان کرد: در حالیکه بایستی روستاهای بالای ۲۰ خانوار گازرسانی شود اما در استان روستای کمتر از این میزان نیز که در مسیر انتقال قرار دارند گازرسانی می‌شود.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از اهداف توجه به مناطق کمتر برخوردار و مرزی بوده است اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی دارای کارنامه درخشانی در این مناطق است و سرمایه گذاری‌های بسیار زیادی انجام داده است.

وی ادامه داد: با انگیزه مسوولان و دولت‌های مختلف از ابتدای شکل‌گیری تاکنون خدمات بسیار ارزشمندی در حوزه های بهداشتی و درمانی، آموزشی و سایر انجام شده است.

معتمدیان به توسعه راه‌های روستایی از ابتدای تاکنون اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۶ هزار کیلومتر راه آسفالت روستایی در استان ایجاد شده است در حالیکه ابتدای این رقم صفر بوده است.

وی در ادامه به بهره‌مندی استان از پوشش دیجیتال خبر داد و عنوان کرد: با تلاش‌هایی که انجام شده اکنون بیش از ۸۵ درصد استان تحت پوشش شبکه های دیجیتالی هستند.

استاندار خراسان جنوبی افزود: از زمان آغاز طرح پوشش دیجتال در استان تا پارسال ۴۰ ایستگاه راه اندازی شده بود اما در کمتر از یکسال گذشته بیش از ۴۴ ایستگاه دیجیتال دیگر افتتاح شد تا در روستاها، مناطق عشایری و شهرهای کوچک بتوانند از این امکان فرهنگی بهره‌مند شوند.

وی به نهضت برق رسانی در استان نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان از برق برخوردار هستند این در حالیست که استان پهناور، جمعیت آن کم و روستاها با فاصله زیاد از هم قرار دارند.

معتمدیان تاکید کرد: سیاست ما این است مشکلات و محدودیت های را شناسایی و بر اساس اولویت‌ها و منابع مالی آن را رفع کنیم.

وی یادآور شد: فشارهای اقتصادی و تحریم های دشمن مشکلاتی برای ایجاد کرده است اما مانند همیشه با مقاومت و ایستادگی این مرحله را نیز پشت سر خواهند گذاشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین