نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری ایسنا

فرهانی: اسکوچیچ به تیم ملی کمک خواهد کرد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984115008

مربی تیم فوتبال صنعت نفت‌آبادان گفت: اسکوچیچ مربی بزرگی است و در این شرایط سخت به تیم ملی کمک خواهد کرد. شرایط در تیم ملی متفاوت است و به او سخت نمی‌گذرد.

ایسنا/اصفهان مربی تیم فوتبال صنعت نفت‌آبادان گفت: اسکوچیچ مربی بزرگی است و در این شرایط سخت به تیم ملی کمک خواهد کرد. شرایط در تیم ملی متفاوت است و به او سخت نمی‌گذرد.

کاظم فرهانی، مربی تیم فوتبال صنعت نفت‌آبادان در نشست‌خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: باید از  اسکوچیچ که زحمات زیادی را برای تیم کشیدند تشکر کنم و برای او در آینده آرزو موفقیت می‌کنیم. 

وی ادامه داد: ذوب‌آهن همیشه تیم خوبی بوده است و اکنون در جایگاه خوبی نیست، اما این تیم ریشه‌دار است. تیم حریف را آنالیز کرده‌ایم و بر روی نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن کار کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا، مربی تیم فوتبال صنعت‌ نفت‌آبادان ادامه داد: امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و هر دو تیم نمایش مناسبی داشته باشند. بازهم می‌گویم جایگاه ذوب‌آهن مناسب این تیم نیست و کار ما فردا دشوار خواهد بود. تقابل این دو تیم همیشه خوب بوده است و فردا هم همین‌گونه خواهد بود. 

وی در خصوص برابری تعداد گل زده تیمش با تعداد گل دریافتی بیان کرد: امسال گل‌های زیادی به ثمر رسانده‌ایم ‌و متاسفانه در مقابل‌ گل‌های زیادی را نیز دریافت کرده‌ ایم. شرایط مالی باشگاه خوب نیست و از نظر نتیجه خوب بود اما از لحاظ مالی مناسب نبود و نتوانستیم تیم را تقویت کنیم. امیدوارم بتوانیم نقاط ضعف را پوشش دهیم.

فرهانی تصریح کرد: متاسفانه در شهر آبادان با وجود شرکت نفت، پتروشیمی و منطقه آزاد امکانات سخت‌افزاری مناسبی نداریم و برای کسب سهمیه و مقام این موضوع نیاز است. 

وی ادامه داد: زمان آن رسیده که تیم ریشه‌داری مانند صنعت نفت‌آبادان به سهمیه آسیایی دست پیدا کند. امیدوارم مسئولان کمک کنند و هواداران هماهنند همیشه تیم را حمایت کنند.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص جدایی اسکوچیچ از این تیم گفت: اسکوچیچ مربی خوبی است. نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم تا تیم تقویت شود. خود او نیز تمرکز لازم برای کمک به تیم را نداشت. اواخر نیم‌فصل مشکلاتی داشتند و خواستار جدایی از تیم بودند اما مدیریت باشگاه تلاش کرد وی را از تصمیمش صرف نظر کند اما او تصمیمش را گرفته بود و جدایی او به سود هر دو طرف بود.

وی با تاکید به بالا بودن بار فنی اسکوچیچ اظهار کرد: اسکوچیچ مربی بزرگی است و در این شرایط سخت به تیم ملی کمک خواهد کرد. شرایط در تیم ملی متفاوت است و به او سخت نمی‌گذرد.

فرهانی در مورد مصدومان تیمش در دیدار فردا گفت: عبدالله ناصری مصدوم است اما سایر بازیکنان در شرایط خوبی هستند، با آمادگی خوبی به اصفهان آمده‌ایم و حتما بازیکنان و کادر فنی تمام تلاششان را برای تدام شرایط خوب صنعت نفت ادامه پیدا کند.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین