به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امروز و از دیدار هفته نوزدهم میزبان تیم سپاهان اصفهان بود که در پایان این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار پایاپای پیش رفت و دو تیم نتوانستند به گل دست یابند تا نتیجه این رقابت در نیمه مربیان مشخص شود.

در نیمه مربیان هم اتفاق خاصی نیفتاد، هر چند موقعیت های خلق شده بازیکنان سپاهان بیشتر از شاگردان تارتار بود، اما در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دوتیم به تقسیم امتیازات رضایت دهند.

در همین راستا احمد گوهری، حامد نورمحمدی(70- سعید آهنی)، آرمان قاسمی، سعید کریمی، پیام ملکیان، میثم نقی‌زاده، علیرضا علیزاده، صادق صادقی، حسین ابراهیمی، احمد الجبوری(67- امید سینگ) و احسان تاییدی(46- سجاد جعفری) بازیکنان مهدی تارتار در رقابت با سپاهان بودند.

همچنین سید پیام نیازمند، محمد طیبی، امید نورافکن، رضا میرزایی، شایان مصلح(78- مهدی ترکمان)، مهدی کیانی، سروش رفیعی، سجاد شهباززاده، محمدرضا حسینی(63- محسن الغسانی)، محمد محبی و علی قربانی(47- ولادیمیر کومان) بازیکنان امیر قلعه نویی در مصاف با نفت مسجدسلیمان را تشکیل دادند.

این دیدار با قضاوت محمدحسین ترابیان و کمک‌ محمدرضا ابوالفضلی و علیرضا طاهرخانی برگزار شد و نظارت این رقابت بر عهده علیرضا کهوری بود.

ولادیمیر کومان(69) از سپاهان و میثم نقی‌زاده(69) از نفت مسجدسلیمان اخطاری های این دیدار بودند که از داور کارت زرد دریافت نمودند.

لازم به ذکر است که تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با 28 امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد و تیم سپاهان با 36 امتیاز در جایگاه دوم لیگ برتر باقی ماند.