نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری ایلنا

گل‌محمدی: با صبر و حوصله برنامه‌هایمان را در زمین پیاده کردیم/ اسکوچیچ انتخاب خوبی برای تیم ملی بود

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984115245

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط دربی و تساوی در این دیدار صحبت کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط دربی و تساوی در این دیدار صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال در دربی 91 پایتخت, اظهار داشت: در مجموع بازی جذابی بود و هواداران دو تیم از بازی لذت بردند. از بازیکنان خوبی که در زمین بودند، کمتر از این انتظار نمی‌رفت.

وی افزود: در نیمه اول، بازی پایاپای بود. موقعیت‌های خوبی روی هر دو دروازه به وجود آمد. در بین دو نیمه وقتی با بچه‌ها صحبت کردیم، هدف‌مان این بود برای کسب سه امتیاز تلاش کنیم و پیروز از زمین بیرون بیاییم. نیمه دوم را خوب شروع کردیم و روی صحنه‌ای که جای سؤال بزرگی برای من است که چرا این اتفاق افتاد. بازیکن حریف از دفاع تیمی ما به راحتی رد شد و به گل رسیدند. حریف بعد از آن صحنه دیگر هیچ موقعیت گل دیگری نداشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه تیمش پس از دریافت گل دوم فشار زیادی برای جبران گل خورده روی دروازه استقلال آورده است، گفت: سعی کردیم با صبر و حوصله و پاس‌های زیاد تیم حریف را به عقب ببریم و از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم به خوبی استفاده کنیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تا آخرین دقیقه بازی جنگیدند و تسلیم نشدند. این برای تیم ما خیلی مهم بود و در هر صورت همین که توانستیم گل دوم را بزنیم، خوب است. بعد از آن هم می‌توانستیم روی ضربه ایستگاهی به گل برسیم که به نظرم بازی خوب و راضی‌کننده بود.

گل‌محمدی ادامه داد: باید ببینیم چه ایرادهایی داریم که مشکل را برطرف کنیم. البته فشردگی مسابقات کار را برای برطرف کردن اشکالات سخت می‌کند. باید از هواداران‌مان هم تشکر کنم که وقتی تیم عقب بود، با تشویق‌های خوب‌شان خیلی به ما دلگرمی دادند. امیدوارم در بازی‌های بعدی آنها را خوشحال کنیم.

وی در خصوص اینکه مدافعان کناری پرسپولیس انتظارات را برآورده نکردند و روی گل دوم دفاع راست (مهدی شیری) دریبل خورد و دفاع چپ (محمد انصاری) نتوانست یارگیری مناسبی داشته باشد و آیا استوکس با عملکردی که داشت او را امیدوار کرده است یا نه، اظهار داشت: مهدی شیری روز خیلی خوبی را داشت. هنوز گل‌ها را ندیده‌ام و چیزی که گفتم، درباره مساوی ما از بازی است. در حملات شیری خیلی خوب بازی کرد و گل اول هم روی بازیسازی او بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: از مدافعان کناری انتظار داریم که در حمله بیشتر شرکت کنند و با انجام کارهای ترکیبی بتوانند از کناره‌ها نفوذ کنند. سمت راست ما فعال بود، اما سمت چپ‌مان کمتر نفوذ کرد که با تعویض نادری، به نظرم او خیلی خوب توانست روی دروازه حریف فشار بیاورد. باید بیشتر کار کنیم و برای نفوذ از کنار با مدافعان کناری بیشتر تمرین داشته باشیم. استوکس هم از شرایط آمادگی به دور است و در این چند روز خیلی فشرده تمرین می‌کرد. او هنوز چند هفته‌ای کار دارد تا به فرم خوب برسد و بازی به بازی و تمرین به تمرین بهتر می‌شود و در آینده به ما کمک می‌کند.

گل‌محمدی درباره اینکه تیمش نتوانست موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کند، اظهار داشت: بعد از اینکه استقلال گل زد، 10 نفره و اتوبوسی دفاع می‌کرد. این مسئله کار را برای همه تیم‌ها سخت می‌کند. گفتم باید صبر و حوصله به خرج می‌دادیم تا گردش توپ داشته باشیم و به فضاهای کناری دسترسی پیدا کنیم یا اینکه بخواهیم کار ترکیبی انجام بدهیم و از عمق صاحب موقعیت شویم. اگر دقت کرده باشید، با انجام همین کار، پاس‌های خوب و حرکت بین مدافعان به گل دوم رسیدیم. فکر می‌کنم با توجه به فشردگی خطوط تیم حریف و نفرات آنها، راضی‌کننده بود. انتظار اینکه موقعیت‌های زیادی خلق شود، زیاد است. اینکه توانستیم به گل دوم برسیم، خوب بود.

وی در مورد اینکه پرسپولیس پیش از ورود بشار رسن ضعف بازیسازی داشت و با حضور این بازیکن در زمین شرایط تغییر کرد، گفت: در هر صورت، گردش توپ ما بد نبود. بازیسازی ما تقریباً خوب بود. خوب فشار آوردیم و گل آنها کار ما را سخت کرد. اگر پنج دقیقه می‌گذشت و گل نمی‌خوردیم، ما گل می‌خوردیم. آنها در نیمه دوم فقط یک توپ آوردند و آن هم گل شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: به اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم. او مربی شناخته‌شده‌ای است. سال‌های زیادی در کشورمان کار کرده، فوتبال ایران را می‌شناسد و باید او را کمک کنند. ایرانی یا خارجی فرق نمی‌کرد، هر کسی انتخاب می‌شد باید کمک می‌کردیم و امیدوارم خوب کار کند و به تیم ملی ما کمک شود.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که عملکرد هافبک دفاعی‌های تیمش چطور بود و آیا تعویض کمال کامیابی‌نیا به دلیل عدم رضایت از عملکرد این بازیکن بوده است، اظهار داشت: قطعاً این‌طور نبود. با این تعویض و آوردن بشار رسن، تیم را هجومی‌تر کردیم و احمد نوراللهی عقب‌تر آمد تا مقابل مدافعان قرار بگیرد و در اصل تغییر سیستم دادیم. کمال هم بازی خوبی انجام داد. باید تعریفی هم از علیپور کنم که در سه بازی اخیر ما دو گل زده است، یک خطای منجر به گل گرفت و چند موقعیت خوب هم خلق کرد. جا دارد از او حمایت شود و ممکن بود جوی علیه او باشد. می‌خواستم تأکید کنم که علیپور کارش را خوب انجام می‌دهد و از او تشکر می‌کنم.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین