نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

برگزاري نشست كارگروه اجتماعي ، فرهنگي ، سلامت ، زنان و خانواده شهرستان بهارستان
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

برگزاري نشست كارگروه اجتماعي ، فرهنگي ، سلامت ، زنان و خانواده شهرستان بهارستان

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115329

نشست كارگروه اجتماعي ، فرهنگي ، سلامت ، زنان و خانواده با حضور غلامرضا آبكار ،رضا اماني و ديگر اعضاء در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بهارستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، نشست کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت ، زنان و خانواده  با حضور غلامرضا آبکار ،امانی و دیگر اعضاء مورخ شانزدهم بهمن ماه پیرامون ارائه برنامه های ادارات با شاخص های نشاط افزایی اجتماعی در منطقه در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان برگزار شد .

غلامرضا آبکار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مهمترین عناوین برنامه ها و دستگاههای مجری طرحهای نشاط در کشور را بیان نمود و پیرامون دستور جلسه به تشریح برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با رویکرد نشاط افزایی پرداخت  .

در ادامه امانی نماینده فرمانداری شهرستان بهارستان ضمن قدردانی از حضور اعضاء گفت: اگر برنامه ای در چهارچوب اسلام برگزار شود به هیچ وجه دین مبین اسلام با شادی مردم منافاتی ندارد .

ایشان دلیل اصلی برگزاری جلسه را ایجاد نشاط اجتماعی برای حضور حداکثری مردم در راه پیمایی 22 بهمن و حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای دانست و از مسئولین ادارات خواست تا عملکرد خود را به مردم ارائه نمایند تا آنان با وظایف ذاتی ادارات در شهرستان آشنا باشند .

در پایان با توجه به دو رویداد بزرگ پیش رو یوم الله بیست و دوم بهمن و انتخابات  تصمیماتی اتخاذ شد که در قالب مصوبات بیان گردید .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین