نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

بازديد گروه نمايش مرواريد از نمايشگاه انقلاب در " آئينه مطبوعات " شيروان

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115344

 

به گزارش  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان  ؛ سرپرست این اداره گفت : روز گذشته گروه نمایش مروارید از نمایشگاه انقلاب  در "  آئینه مطبوعات " در مجتمع فرهنگی هنری شهید امانی این شهرستان بازدید نمودند .

ابراهیم عباس پور بیان داشت : به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، نمایشگاه انقلاب در "  آئینه مطبوعات " که خاطرات روزهای انقلاب اسلامی برای همه مردم ایران و بویژه این شهرستان بسیار شکوهمند است را با روزنامه های کیهان در مجتمع فرهنگی هنری شهید میثم امانی شیروان به نمایش گذاشته است . که گروه نمایش مروارید با بیش از 20نفر از اعضای گروه با حضور در نمایشگاه از روزنامه های خاطره انگیز آن روزهای طلایی بازدید نمودند .

زکریا شیرمحمدزاده با بیش از 30 سال تجربه در حوزه هنرهای نمایشی و کارگردان گروه نمایش مروارید در حاشیه بازدید از این نمایشگاه بیان داشت :  این روزنامه ها خاطرات آن  روزهای بسیار شیرین را برای اینجانب زنده نمود . و اظهار داشت :  با توجه به اینکه بنده در آن ایام سن کمی داشتم ولی آن روزهای به یاد ماندنی را هرگز فراموش نمی کنم و با دیدن این روزنامه ها خاطراتی آن ایام الان در ذهنم تداعی شد .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان ضمن تقدیر از این گروه برای حضور در این نمایشگاه خاطر نشان کرد : نمایشگاه انقلاب  در  " آئینه مطبوعات "  از 12 الی 22بهمن سال 98 ، صبحها از ساعت 8 الی 14 جهت بازدید عموم علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری شهید امانی این شهرستان دایر می باشد .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین