نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

جشنواره فجر موجب آشتي مردم با سينما شد

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115349

مدير سينما تربيت قم گفت: اكران فيلم هاي برگزيده جشنواره فيلم فجر در استان همزمان با تهران، موجب آشتي مردم با سينما شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، علی محمدی در گفت و گویی افزود: 2 سال است که سینمای تربیت میزبان اکران جشنواره فجر است که تاثیر این موضوع را در افزایش مخاطبان سینما طی یکسال گذشته دیده ایم.

وی، استقبال مردم از فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را بسیار خوب دانست و ادامه داد: سانس های اکران عمومی سینما تربیت در این جشنواره با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است به طوری که استقبال از فیلم های امسال جشنواره بیش از سال گذشته بوده است.

مدیر سینما تربیت قم اظهار داشت: این سینما در دو سال گذشته علاوه بر اکران فیلم های برگزیده جشنواره فجر، فیلم های بخش جانبی این جشنواره ویژه کودکان و نوجوانان را نیز میزبانی کرده است.

محمدی، ادامه داد: استقبال کودکان و نوجوانان از سینماهای بخش جنبی بسیار زیاد بوده است به گونه ای که این سینما توان پاسخگویی لازم به تعداد بالای این استقبال کنندگان را نداشته است.

وی اظهار داشت: ادامه چنین حرکت هایی برای آشنایی بیشتر مردم با سینما و رونق صنعت سینمای کشور بسیار موثر است.

مدیر سینما تربیت قم گفت: سینما تربیت وابسته به آموزش و پرورش، توجه ویژه ای به اکران فیلم برای دانش آموزان دارد که به دلیل اسقبال خوب مدارس از این موضوع، نوبت های سینمایی این سینما تا اسفندماه به طور کامل تکمیل شده است.

امسال 14 فیلم‌سینمایی از سری فیلم‌هایی که در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر کشور، هر کدام برای یک سانس در سینماهای تربیت و ونوس شهر قم به همراه 30 استان دیگر کشور و همزمان با گرامیداشت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اکران می‌شوند.

سینماهای ونوس با ۳۰۰ صندلی، تربیت با ۵۰۰ صندلی، آیه با ۱۴۰ صندلی، آوینه با ۲۲۰ صندلی، شهر آفتاب با ۶۲۰ صندلی و سینمای کودک وابسته به کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان با ۲۰۰ صندلی، ۶ سینمای فعال استان قم هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین