نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

با حضور پناه ؛ يازدهمين نشست شوراي هماهنگي دستگاه هاي زيرمجموعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي در اردبيل برگزارشد

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115368

يازدهمين جلسه شوراي هماهنگي دستگاه هاي زيرمجموعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي دراستان اردبيل صبح امروز پنج شنبه هفدهم بهمن با حضور "غلامرضا پناه " معاون توسعه مديريت و منابع وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل دراین نشست ، پیش بینی و تصویب موضوعات دستگاه های زیرمجموعه در قانون بودجه،  رویکردهای  جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی به نیازهای جامعه و ...بررسی شد . 

معاون توسعه مدیریت و  منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه گفت: شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عناون یک تعاونی نانوشته در کنار هم اقدام به فعالیت می کنند.

وی تاکید کرد: دستگاه های زیرمجموعه در کنار هم و همگام با یکدیگر برای ارایه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف باید نقش آفرینی بکنند که این امر نیازمند تعامل و همکاری بیشتر مدیران دستگاه های در سطح استان ها است.

پناه  موضوعات مرتبط با بودجه را در این نشست تشریح ودربخش دیگری اشاره  کرد : بیشترین ارتباط مردمی و اجتماعی اختصاص به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یافته و امروز خدمات بزرگی از طریق این مجموعه انجام می شود.

قاسم رحیمی ، مدیرکل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان اردبیل دراین نشست  گفت: شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل در اردبیل وزارتی موفق به کسب رتبه اول شد.

وی با اشاره به مسئولیت ها، خدمات متنوع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اختصاص و جذب کامل اعتبارات مشاغل خانگی توسط دو بانک توسعه تعاون، و رفاه اجتماعی از بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون  ،کارورفاه اجتماعی اقدامی مهم در راستای حمایت از مشاغل خانگی خرد به شمار می رود . 

مدیر کل تعاون  ،کارورفاه اجتماعی  اردبیل  یادآور شد: پیاده سازی سامانه صدور مشاغل خانگی به صورت الکترونیکی در استان اردبیل جهت ارایه خدمات مطلوب تر به جامعه یکی از اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

رحیمی خاطر نشان کرد: کسب رتبه پنجم کشور در جذب تسهیلات اشتغال فراگیر کشور نشان از همکاری بالای دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در سطح استان است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل یادآور شد: کسب 32 مدال در سطح کشور و دو مدال سطح جهانی وافتتاح 3 زمین چمن مصنوعی نشان از حمایت های ویژه در زمینه ورزش کارگری است.

وی تصریح کرد: صادرات بیش از 52 مییلیون دلار در حوزه تعاون طی یکسال گذشته و کسب 5 عنوان مقام برتر ملی در جشنواره تعاونی های برتر  و بازگشت 31 شرکت تعاونی به چرخه اقتصادی از عملکرد حوزه تعاون استان اردبیل است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین