نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

1

2

3

4

5

هفته ششم لیگ برتر گلف باشگاه های کشور؛ تقابل صدرنشینان با قعرنشینان
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری ایلنا

هفته ششم لیگ برتر گلف باشگاه های کشور؛ تقابل صدرنشینان با قعرنشینان

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115455

هفته ششم لیگ برتر گلف عرصه تقابل تیم‌های صدرنشین و قعرنشین جدول رده‌بندی است.

هفته ششم لیگ برتر گلف عرصه تقابل تیم‌های صدرنشین و قعرنشین جدول رده‌بندی است.

به گزارش ایلنا، این هفته از رقابت‌ها در شرایطی امروز و فردا برگزار می‌شود که ملی حفاری اهواز صدرنشین مسابقات با قرعه استراحت مواجه شده است و این فرصت را به تیم های دوم و سوم می دهد با غلبه بر حریفان خود به صدر باز گردند.

بر اساس این گزارش، تیم دوم جدول سورتمه تهران درحالی در هفته ششم و در دیداری نه چندان سخت میزبان هیات  گلف هندیجان می رود که جدال نفت مسجدسلیمان و محور طلایی منطقه آزاد اروند نیز از جذابیت های خاصی برخوردار است.

در زیز نگاهی به این بازی ها خواهیم انداخت.

 

*سورتمه تهران...................... هیات گلف هندیجان 

تیم دوم جدول سورتمه تهران درحالی در هفته ششم در دیداری نه چندان سخت میزبان هیات  گلف هندیجان می رود که هفته گذشته با قبول تساوی از نفت مسجدسلیمان،صدرنشینی را از دست داد، در زمین چمن مجموعه انقلاب، تنها به کسب سه امتیاز از این دیدار خانگی در مقابل حریف قعرجدولی می اندیشند.

بدون شک سورتمه یکی از بهترین تیم‌های ایران است که حسن کریمیان،سید محمود جوزی، سجاد کرم پور،عبدالرضا شهنی و... در اختیار دارد وتیم جنوبی در واقع با چوب‌دستی به جنگ تانک آمده‌ که چشم به برادران نصیری (منوچهر و جهانگیر) دوخته است.البته ناگفته نماند،تیم هندیجانی نیز به خوبی می داند در صورت عدم کسب امتیاز از این دیدار روزهای سختی را برای بقاء خواهند داشت. 

* محور طلایی منطقه آزاد اروند.................نفت مسجد سلیمان 

در دیگر بازی مهم‌ هفته نفت مسجد سلیمان که در رده سوم جدول قرار دارد،در زمین گلف اهواز میهمان محور طلایی منطقه آزاد اروند تیم رده هفتمی جدول است. نفت مسجد سلیمان با برتری در این دیدار با آسایش بیشتری بار دیگر در رده دوم جدول باز می گردد و تیم خرمشهری اگر پیروز شود،4امتیازی می شود و در جمع تیم ‌های میانه جدولی قرار خواهد گرفت.البته نفتی های مدل 98 برای تحقق هدف خود (قهرمانی) امید زیادی به کسب پیروزی در این دیدار خارج از خانه دارد.

* تارازمسجد سلیمان.............شهید شهنی فیض مسجد سلیمان

شهرآورد مسجدسلیمان درحالی برگزار می شود که تیم شهید شهنی فیض هفته گذشته 4بر1 مغلوب تیم هیات گلف اصفهان شده بود،مصمم است بتواند مقابل تیم قعرنشین و بدون امتیاز تارازمسجد سلیمان نتیجه دلخواه خود را بدست آورد.

شهنی فیض می تواند درصورت برتری مقابل همشهری خود و لغزش تیم هیات شاهین شهر یک پله بالاتر در جدول رده بندی صعود کند.در آنسوی میدان نیز تارازکه این روزها نتایج خوبی کسب نمی کند در اندیشه امتیازآوری از این جدال سخت است.

*هیات گلف شاهین شهر.....................هیات گلف اصفهان

باشگاه شاهین شهر اصفهان که محل میزبانی از حریفانش را زمین گلف مسجدسلیمان معرفی کرده است، طبق برنامه از تیم هیات گلف استان اصفهان پذیرایی خواهد کرد.

 گلفبازان تیم شاهین شهر تحت مدیریت مهران احمدی که هفته گذشته در اهواز برابر ملی حفاری شکست خورده و با 6امتیاز همچنان در رده چهارم جدول قرار گرفته اند، اکنون به جبران مافات آن شکست می اندیشند.در هر صورت جدال بازیکنان خوزستانی دو تیم که شهر آورد دیار زاینده رود را در مسجدسلیمان برگزار می کنند،از جذابیت های این دیدار است.

*ملی حفاری به راحتی صدرجدول را از دست می دهد

این تیم اهوازی که با سرمربیگری گودرز مولایی با 6 قهرمانی و 2نایب قهرمانی، پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران بحساب می رود،اکنون در این هفته استراحت می کند و این موضوع باعث می شود که تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سورتمه تهران این فرصت را دارند که با برد برابر حریفان خود به صدر جدول صعود کنند.

برنامه هفته ششم مسابقات لیگ برتر گلف باشگاه های کشوربدین شرح آمده است:

* محور طلایی منطقه آزاد اروند................ نفت مسجد سلیمان

*سورتمه تهران......................... هیات هندیجان 

*هیات گلف شاهین شهر....................... هیات گلف اصفهان 

* تاراز مسجد سلیمان...................... شهید شهنی فیض مسجد سلیمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین