نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری ایسنا

کرمانی مقدم: از شجاعت یحیی خوشم آمد/ انصاری باید زودتر تعویض می‌شد

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115585

مهاجم سال‌های پیش پرسپولیس گفت: من از آمد چون به دنبال دفاع در داربی نبود و بازی رو به جلویی داشت.
داربی ۹۱ در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر ورزشگاه آزادی

مهاجم سال‌های پیش پرسپولیس گفت: من از آمد چون به دنبال دفاع در داربی نبود و بازی رو به جلویی داشت.

داربی نود و یکم با تساوی سرخابی‌ها به پایان رسید. مرتضی کرمانی‌مقدم بازیکن پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این بازی اظهار کرد: در یک ربع اول بازی، تیم‌ها سعی در محک یکدیگر داشتند؛ در ادامه شرایط دو تیم بهتر شد و در کل بازی خوبی بود و در این تساوی هواداران هم راضی بودند و لذت بردند.

او درباره وضعیت پرسپولیس گفت: دفاع پرسپولیس در نبود شجاع مقداری ناهماهنگ بود و از طرفی هم روز بدش بود و فکر می‌کنم که باید او را می‌کرد ولی پرسپولیس به طور کلی خوب ظاهر شد و حتی در دقایقی هم که از استقلال عقب افتاد احساسی عمل نکرد و به بازی ادامه داد.

این پیشکسوت پرسپولیس درمورد خط حمله این تیم در داربی عنوان کرد: اوساگونا هنوز در تیم جا نیافتاده ولی در داربی نسبت به قبل بهتر عمل کرد و روی گل هم تاثیرگذار بود. استوکس هم در همان چند دقیقه‌ای که وارد زمین شد تاثیرگذار ظاهر شد و فکر می‌کنم از بازی‌های بعدی بیش‌تر از او استفاده کند.

وی درباره عملکرد گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس گفت: من از آمد چون به دنبال دفاع نبود و بازی رو به جلویی داشت؛ برعکس استقلال که از چند دفاع استفاده کرد و گلی هم که هم دریافت کردیم اشتباه خودمان بود. تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته و هم روز به روز با شرایط پرسپولیس آشناتر می‌شود.

کرمانی در پایان درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم‌ملی گفت: جنجال‌های زیادی در مورد سرمربی وجود داشت. صحبت از مربیان مختلفی بود چون، قلععه‌نویی و.. بود که البته فکر می‌کنم انتخاب قلعه‌نویی حاشیه‌های زیادی به همراه داشت ولی اسکوچیچ چندین سال است که در ایران حضور دارد و با تیم‌ها و نفرات آشنایی خوبی دارد. در ایران عملکرد بدی نداشته مخصوصا امسال که در صنعت نفت به خیلی خوبی ظاهر شد.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین