به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ برنامه شما و سیما» از 18 بهمن با تغییراتی در موسیقی تیتراژ و بخش های مختلف این برنامه و تیتراژ پایانی پخش خواهد شد، ملودی این برنامه با برداشت از ملودی ای که در سال های گذشته در برنامه «شما و سیما» استفاده می شد پایه ریزی و با آهنگ سازی جدید محمد امیر ارجمند تولید شده است.

از دیگر تغییرات «شما و سیما» موشن گرافیک این برنامه است که شاهد تغییرات زیادی بوده و بسته های گرافیکی برنامه هم کاری از مسعود شکر نیا است.

شما و سیما» به ارائه گزارش‌های تصویری از برنامه‌ها و فعالیت‌های شبکه‌های سیما و بخش‌های مختلف می‌پردازد و پخش پشت صحنه برنامه‌های نمایشی و غیر نمایشی و مصاحبه با عوامل و مردم از قسمت‌های گوناگون این برنامه است.

یکی دیگر از تغییرات اخیر شما و سیما» انعکاس بازتاب اخبار برنامه های تلویزیون در رسانه ها است که به صورت نریشن‌ و عکس خبرها در برنامه پخش می شود.

همچنین برای اصول زیبایی‌شناسی برنامه از نظرات کارشناسان و منابع گوناگون استفاده شده است.

برنامه «شما و سیما» با رویکرد تعامل بیشتر مردم با سیما و ارایه تصویری جامع تر از انواع تولیدات نمایشی و غیر نمایشی معاونت سیمای سازمان صداو سیما جمعه‌ها پیش از ظهر از شبکه یک پخش و شنبه ها از شبکه نسیم بازپخش می‌شود.