به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال باشگاه های برتر کشور در رده سنی جوانان، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امروز پنج شنبه با قهرمانی تیم سایپا به پایان رسید.

در دیدار نهایی این مسابقات تیم‌های پیکان و سایپا به مصاف یکدیگر رفتند که نارنجی‌پوشان سایپا در سه ست متوالی موفق به شکست حریف خود شدند و عنوان قهرمانی لیگ برتر جوانان سال ۹۸ به دست آوردند.

در دیدار رده بندی نیز تیم های شهرداری ورامین و پیام خراسان به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت پیام با شکست سه بر صفر نماینده ورامین عنوان سومی رقابت‌ها را به دست آورد.

لیگ برتر جوانان پسر از دوم دی ماه با حضور ۱۳ تیم در دو گروه شش و هفت تیمی در کاشان آغاز شد و در پایان دور مقدماتی هشت تیم به مرحله نهایی راه یافتند که در گروه یک تیم های پیکان، شهرداری ارومیه، شهداب یزد و پیام خراسان رتبه های اول تا چهارم به دست آوردند.

در گروه دوم دور مقدماتی نیز تیم های سایپا، شهرداری ورامین، راه یاب ملل مریوان و شهروند اراک در جایگاه های اول تا چهارم قرار گرفتند.

مرحله نهایی لیگ برتر جوانان از ۲۱ دی ماه به میزبانی کاشان و با حضور هشت تیم صعود کننده آغاز شد و امروز با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.