خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت جزو نکات بسیار مهم و کلیدی است ، بسیاری از مسافران در هنگام مسافرت و رفتن به شهر و کشور های دیگر به دنبال خرید بلیط هواپیما به بهترین قیمت هستند از این رو آشنایی با بهترین سایت فروش بلیط هواپیما در این میان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . در این خبر در نظر داریم که نکات مهم در خرید بلیط هواپیما را یاد بگیریم تا بتوانیم بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما را آشنا شویم . با ما همراه باشید.

معرفی وب سایت مستر تیکت :

مستر بلیط یکی از شرکت های فعال در حوزه فروش بلیط هواپیما است ،  خدمات فروش بلیط هواپیمای داخلی و خارجی را ارائه می کند. شما برای خرید بلیط های داخلی و خارجی می توانید از وب سایت مستر تیکت به آدرس اینترنتی https://mrticket.ir/ مراجعه نمایید.

پس از ورود به وب سایت مستر تیکت می توانید پرواز های مورد نظرتان را جستجو کنید. ،پس از انتخاب مبدا و  مقصد لیست پرواز های موجود را به همراه یک تخفیف ویژه در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

تمامی پرواز های مستر تیکت با تخفیف های ویژه مستر تیکت بفروش می رسد. شما می توانید در بخش ستون کناری پرواز های مدنظرتان را برای انتخاب پروازتان انتخاب کنید. مستر تیکت تمامی خدمات مربوط به فروش بلیط هواپیما را از خرید گرفتن تا استرداد را بصورت انلاین در اختیار شما قرار می دهد. 

برای خرید اینترنتی باید سه نکته زیر را حتما رعایت کنید :

یک Email باید داشته باشید تا بتوانید ثبت نام کنید. اگر ندارید برای خود یک حساب ایجاد کنید.

یک کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم پویا آن را هم داشته باشید

پول به اندازه کافی

برای خرید بلیت هواپیما شما دو راه دارید؛ هم می توانید به سایت تک تک شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید و بلیت خود را تهیه کنید و هم اینکه از یک سایت جامع این کار را انجام دهید.

در روش اول مطمئنا شما نمیتوانید با قیمت های مناسب خریدتان را انجام دهید یا بقولی امکان انتخاب آژانس یا سایت برای خرید ارزان را ندارید از اینرو بهتر است از سایت های فروش بلیط هواپیما استفاده کنید و بهترین قیمت را برای خرید خودتان انتخاب کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

باید این نکته را در نظر بگیرید که تا قادر باشید سفر خود را به اواسط هفتهموکول کنید و از سفر کردن در روزهای پرسفر و پرمسافر فاصله بگیریدچراکه طبق روال همیشگی، قیمت بلیط هواپیما در روزهای پایانی افزایش می یابد.

 

اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه مندید در ایام تعطیلات به سفربروید، پیشنهاد ما این است که در صورت امکان تاریخ سفر خود را تغییردهیداما اگر میخواهید از تعطیلات لذت ببرید و در عین حال هزینه خریدبلیط هواپیما هم برای شما ارزان تمام شود، بهتر است تاریخ رفت و برگشتسفر خود در تعطیلات را یک روز جا به جا کنیدبه عنوان مثال، در ایام نوروزتاریخ برگشت شما از سفر، ۱۴ یا ۱۵ فروردین باشدبه این ترتیب توانستهاید در هزینه های سفرتان صرفه جویی فوق العاده ای بکنید.