نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری تسنیم

مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب کاشان برگزار شد

26 دی 1398 کد خبر: 1398450055

مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب کاشان با حضور مدیرکل دادگستری و دادستانی استان اصفهان و سایر مسئولان منطقه برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب کاشان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با حضور مدیرکل دادگستری استان اصفهان، دادستان اصفهان، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، فرماندار کاشان و سایر مسئولان برگزار شد.

علی اکبر مرتضایی در این مراسم ضمن اشاره به اقدامات دادستان اسبق عمومی و انقلاب شهرستان کاشان اظهار داشت: وجود امنیت بالا در جامعه در سایه همدلی و همکاری اعضای شورای تامین این شهرستان به ویژه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان است.

وی ضمن اشاره به ساماندهی خیران کاشانی در حوزه کمک و مدد به زندانیان این شهرستان افزود: توجه ویژه به انجمن حمایت از زندانیان، افزایش تعداد شعب، نظارت مستمر بر شعب رسیدگی به پرونده‌های قضایی شهروندان کاشانی، توجه ویژه به مهارت‌آموزی زندانیان، ورود به کشف انواع مواد مخدر از جمله اقداماتی است که دادستانی کاشان پیگیر است.

فرماندار کاشان ضمن اشاره به راه‌اندازی صدای عدالت در رادیو کاشان ابراز داشت: افتتاح پایگاه بسیج و بهره‌برداری از کتابخانه عمومی دادستان عمومی و انقلاب کاشان از دیگر اقداماتی بوده که صورت پذیرفته است و امیدواریم این اقدامات سازنده ادامه داشته باشد.

وی ضمن درخواست از مدیرکل دادگستری استان اصفهان نسبت به برخورد قاطع با برداشت‌های غیرمجاز از دشت کاشان گفت: از مدیرکل دادگستری استان اصفهان درخواست داریم تا به صورت خارج از نوبت به ساخت و ساخت‌های غیر مجاز در باغات کاشان رسیدگی کند و از تعطیلی واحدهای تولیدی برای رونق تولید جلوگیری به عمل آید.

مرتضایی ضمن تاکید بر برخورد با متخلفان واحدهای صنفی به منظور تنظیم بازار تصریح کرد: ارتقاء توجه هر چه بیشتر به خانواده‌های زندانیان، پیگیری جهت تکمیل ندامتگاه جدید شهرستان کاشان و بررسی و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی از جمله درخواست‌های ما از مدیرکل دادگستری استان اصفهان است.

محمدرضا حبیبی نیز در این مراسم ضمن اشاره به ترور سردار شهید سلیمانی و اقدامات این شهید والا مقام اظهار داشت: آمریکا و استکبار جهانی بعد از ناامید شدن از دسیسه‌ها علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست به ترور این شهید والا مقام زد.

وی ضمن اشاره به بصیرت بالای مردم در برخورد با دسیسه‌های دشمن افزود: آسایش و تامین عدالت برای مردم از همه چیز مهم‌تر است چرا که مردم توقع دارند مسئولان خدمتگزار مردم باشند و بر همین اساس باید تمامی دستگاه‌های اجرایی برای خدمت‌رسانی به مردم همکاری داشته باشند.

مدیرکل دادگستری استان اصفهان ضمن اشاره به جنگ اقتصادی پیش رو ابراز داشت: لازم است تمامی مسئولان در حمایت از تمامی تولیدکنندگان و صنعتگران تمام تلاش خود را به کار بگیرند و از هیچ تلاشی دریغ نکنند چراکه این افراد در این شرایط در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارند.

وی از کاهش شش هزار پرونده در دادگاه شعبه تجدید نظر در استان اصفهان خبر داد و گفت: با توجه به درخواست شعب کاشان نسبت به تامین نیروی انسانی 15 نیرو جذب دادگستری کاشان شده و تا پایان سال نیز 15 نیروی دیگر مشغول به کار می‌شوند.

علی اصفهانی نیز در این مراسم تحقق عدالت اجتماعی را مهمترین برنامه رئیس قوه قضائیه دانست و اظهار داشت: مبارزه دستگاه قضا در درون و بیرون این قوه بدون هیچ خط قرمزی صورت می‌پذیرد و این مهم در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب صورت می‌پذیرد.

وی مبارزه با فساد را در راستای تحقق عدالت دانست و افزود: عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد لازم و ملزوم یکدیگر هستند و بر همین اساس کاهش جمعیت کیفری از جمله رویکردهای قوه قضائیه است که همکاری سایر دستگاه های مربوطه را در این قضیه می‌طلبد.

دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان ضمن اشاره به بخشی از تاریخ اسلام ابراز داشت: اطاعت از رهبری تنها راه مبارزه و شکست فتنه‌ها به شمار می‌رود در حالی که فتنه‌ها در صدر اسلام تاکنون با هدایت و رهبری امامان معصوم(ع) خنثی شده است.

انتهای پیام/801

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین