نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری تسنیم

درخواست مدیر کل آموزش و پرورش برای اختصاص 100 هکتار زمین جهت احداث اردوگاه دانش آموزی البرز

26 دی 1398 کد خبر: 1398450059

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از درخواست این اداره کل برای دریافت 100 هکتار زمین برای احداث اردوگاه دانش آموزی خبر داد.
درخواست مدیر کل آموزش و پرورش برای اختصاص 100 هکتار زمین جهت احداث اردوگاه دانش آموزی البرز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سالار قاسمی  در جلسه شورای آموزش و پرورش استان البرز که  ظهر امروز در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: 350 مصوبه در شورای آموزش و پرورش استان البرز تصویب شده که 120 مصوبه عملیاتی شده است.

وی افزود:  شورای آموزش و پرورش استان البرز 12 کارگروه فعال در استان دارد که 60 جلسه  تاکنون برگزار کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه  مشکل مدارس غیر انتفاعی در مورد تغییر کاربری رسیدگی شده است،بیان کرد:در جلسات شورای آموزش و پرورش تصمیم بر آن شد که تغییر کاربری  از قبل انجام نشده براساس طرح تفضیلی انجام شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه برای استفاده از فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری با بانک‌ها جلساتی داشته‌ایم، عنوان کرد: در کارگروه گردشگری نیز صحبت‌هایی در مورد استفاده از مراکز بدون استفاده داشته ایم.

قاسمی با بیان  اینکه توسعه مراکز درمانی مد نظر است، گفت: درمورد مسکن فرهنگیان و موضوعات رفاهی قصد انجام اقداماتی را داریم که اوضاع رفاهی فرهنگیان بهبود یابد.

وی در مورد اجرای کارآفرینی و مهارت دانش آموزان البرز، افزود: در این مورد با اتاق بازرگانی و جهاد دانشگاهی  تفاهم نامه‌ای داشته و با دانشگاه خوارزمی در بحث روانشناسی و آسیب‌های اجتماعی و توانمند سازی نیروی انسانی قرار است فعالیت‌های مشترکی انجام دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه بحث توسعه و تجهیز فضای آموزشی اهمیت بالایی دارد، خاطر نشان کرد: با مدیریت و برنامه ریزی استان صحبت‌هایی داشته ایم تا با  تکیه بر منابع مالی بتوانیم کارهای خوبی را در توسعه و تجهیز آموزشی و تربیتی پیش ببریم.

قاسمی با اشاره به اهمیت بحث توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی نیز گفت: از محل 5 درصد عوارض آموزشی امسال 20 میلیارد تومان درآمد محقق می‌شود که با مدیریت و برنامه ریزی استان مذاکره کرده ایم تا با تکیه بر این منابع مالی بتوانیم اقدامات توسعه‌ای را انجام دهیم.

وی با اشاره به اهمیت مدرسه محوری، تقویت شورای آموزش و پرورش و تدوین چشم انداز 10 ساله برای توسعه امکانات و فضاهای آموزشی، گفت: رتبه دانش آموزان البرزی در کنکور از 10 به 7 رسیده و این نکته مهمی است که باید مورد توجه باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اهمیت تحقق سند تحول بنیادین، گفت: دستگاه‌های استان با ماموریت‌هایی که برایشان تعیین شده باید به ما در تحقق این سند مهم، کمک کنند.

قاسمی گفت: امیدواریم با همکاری معاونت عمرانی استانداری البرز و فرماندار کرج 100 هکتار زمین در روستای «سر زیارت» جاده چالوس برای ایجاد اردوگاه زیرمجموعه آموزش و پرورش اختصاص یابد.

انتهای پیام/ ع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین