نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری تسنیم

امام جمعه بیرجند: نباید مشغول مسائل حاشیه‌ای شویم

26 دی 1398 کد خبر: 1398450061

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بصیرت یعنی حقایق مطلب را درک کنیم و هرگز مشغول مسائل حاشیه‌ای نشویم. آنهایی که دچار تردید می‌شوند که نتوانسته‌اند حقایق را با بصیرت درک کنند.
امام جمعه بیرجند: نباید مشغول مسائل حاشیه‌ای شویم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در نشست بصیرتی فرماندهان و خانواده‌های پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در بیرجند اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که کلمه طیبه است نیز در اوایل انقلاب بر دیگران سبقت گرفت و در زمانی به پشتوانه‌ از امام دین در صحنه حضور یافتند که اگر قضایا به نوع دیگری رقم می‌خورد، سرنوشتان چیز دیگری بود اما درود بر آنها و بصیرت‌شان.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بصیرتی که داشتند اولین نیروی مسلحی بودند که با امام راحل بیعت کردند و بر سر بیعت خود ایستادند و تا به امروز افتخارات گسترده‌ای را به دست آوردند و این بذری است که شکوفا شده و عطرش دنیا را گرفته است.

عبادی افزود: همه آنهایی که به نحوی در راه حق، عدل و پیاده کردن عدل تلاش می‌کنند و با هجمه‌های قوی ستمگران روبرو هستند دارای لایه‌های پنهانی در استقامت هستند و آن خانواده است.

وی عنوان کرد: خانواده‌های نیروهایی که در سنگر انجام وظیفه هستند و همچنین خانواده‌های ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در نزد خداوند متعال دارای جایگاه عظیمی هستند و این را نباید هرگز فراموش کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهارداشت: بصیرت یعنی، دید باطنی و قلبی که پشت پرده‌ها و حقایق مطلب را درک می‌کند و کسی که حقایق مطلب را درک کند هرگز مشغول مسائل حاشیه‌ای نمی‌شود چون اصل قضیه برای وی تعریف شده است و اگر اصل قضیه تعریف شده باشد دیگر جای تردیدی باقی نمی‌گذارد.

عبادی تصریح کرد: آنهایی که دچار تردید می‌شوند همواره کسانی هستند که نتوانسته‌اند حقایق را با بصیرت درک کنند.

امام جمعه بیرجند خطاب به حضار بیان کرد: این شما و امثال شما و حاج قاسم سلیمانی‌ها، بسیج و سپاه اسلام هستید که جلوی دشم ن ایستاده‌اید والا آنها طرحشان نابودی کل نوع بشر است.

 

انتهای پیام/252/ ع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2020GhadiriSoft.ir