نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
یادداشت های من، یادآوری یادداشت ها و هر آنچه که برای شما مهم است

به نقل از خبرگزاری تسنیم

جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای کسب درآمد پایدار نیاز اساسی اردبیل است

26 دی 1398 کد خبر: 1398450065

شهردار اردبیل گفت: جذب سرمایه‌گذار و همراهی بخش خصوصی برای کسب درآمد پایدار شهری به عنوان یک لازمه اساسی و مهم مطرح بوده و در این زمینه استقبال و اعلام آمادگی برای جذب سرمایه‌گذاران مستعد در مرکز استان مورد توجه شهرداری اردبیل است.
جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای کسب درآمد پایدار نیاز اساسی اردبیل است

حمید لطف‌اللهیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراردبیل اظهار داشت: جذب سرمایه‌گذار و همراهی بخش خصوصی برای کسب درآمد پایدار شهری به عنوان یک لازمه اساسی و مهم مطرح بوده و در این زمینه استقبال و اعلام آمادگی برای جذب سرمایه‌گذاران مستعد در مرکز استان مورد توجه شهرداری اردبیل است.

وی با اشاره به این که همکاری شهرداری و شورای شهر برای مدیریت شهری جزو برنامه‌های اولویت‌دار این مجموعه است تصریح کرد: درصدد هستیم با ارتقای همکاری‌ها و تعاملات در راستای تحقق اهداف مورد نظر ورود پیدا کرده و کم و کاستی‌های شهری را تا حد امکان به حداقل برسانیم.

شهردار اردبیل تصریح کرد: یکی از اهداف این مجموعه اجرای عملیاتی طرح‌های سرمایه‌گذاری‌ها است به گونه‌ای که هیچ اقدام نمایشی در کار نباشد و بتوانیم اجرای پروژه‌های اجرایی را با سرعت مطلوب دنبال کرده و به اتمام برسانیم که برنامه‌ریزی‌های اساسی در این زمینه مبنای کار است.

لطف‌اللهیان با اشاره به معضل کمبود سرویس بهداشتی در سطح شهر نیز تصریح کرد: متاسفانه زمین برای احداث مراکز سرویس بهداشتی در سطح شهر کمیاب است و این مسئله از مواردی است که ما را با مشکل روبه‌رو کرده در حالی که باید در سطح شهر اردبیل مراکز بیشتری احداث می‌شود.

وی اظهار کرد: با توجه به گردشگرمحور بودن اردبیل اهمیت به این موارد باید به عنوان یکی از اولویت‌های مهم و اساسی در دستور کار قرار بگیرد و برای رفع این مشکل درصدد هستیم سرویس‌های سیار را در نقاط مختلف شهر راه‌اندازی کنیم که امکان جابه‌جایی در صورت نیاز را داشته باشد.

انتهای پیام/132/ح

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین