نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری ایکنا

جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان در امامزادگان البرز

26 دی 1398 کد خبر: 1398450091

گروه اجتماعی ــ مدیرکل اوقاف البرز از اجرای طرح جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبرداد.

جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان در امامزادگان البرز

حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی، مدیرکل اوقاف البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز با اشاره به وقوع سیل در سیستان و بلوچستان بر لزوم کمک‌رسانی به سیل‌زدگان تأکید کرد و گفت: یاری رساندن به همنوعان و نیازمندان دستور مهم اسلام و وظیفه شرعی و اخلاقی هر انسانی است تا بواسطه آن، سایه فقر و تهیدستی و مشکلات از جامعه اسلامی رخت بربندد.
وی افزود: برای کاهش مشکلات در مناطق سیل‌زده، این بار نیز مردم باید با وحدت و همدلی در راستای کمک به آسیب دیدگان قدم بردارند و آنان را خرسند کنند.
این مسئول ضمن دعوت از کلیه شهروندان برای شرکت در این امر خداپسندانه، گفت: امروز بهترین فرصت برای جلب رضایت خداوند و خشنودی افراد سیل‌زده است.
وی تصریح کرد: با توجه به نیاز مبرم سیل‌زدگان به امدادرسانی، پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم مومن و نوع‌دوست استان در بقاع شاخص البرز دایر شده است
مدیرکل اوقاف البرز با تاکید براینکه در تلاش هستیم که با تعامل با متولیان موقوفات، واقفین و خیرین البرزی برای مشارکت در این امر خداپسندانه اقدامات مثبتی انجام دهیم، گفت: همچنین کارکنان اوقاف البرز آمادگی خود را برای حضور در مناطق سیل‌زده اعلام کرده‌اند.
دشتکی بیان کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده به همت اداره اوقاف البرز و استان های همجوار توسط هلال احمر به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین